Seniorzy z Bogatego szlifowali swój warsztat aktorski

Członkowie Klubu Senior+ z Bogatego wzięli udział w wyjeździe do teatru Capitol w Warszawie oraz w warsztatach teatralnych. Efekty swojej pracy pokażą podczas Dnia Seniora.

 

Osoby należące do Klubu Senior+ z Bogatego uczestniczyli w warsztatach teatralnych, które prowadziła Anna Wronowska.

– Aktor amator pracuje dla własnej przyjemności – tak mówią nasi seniorzy o sobie jako aktorach. Pełne zaangażowanie uczestników, współpraca, wzajemne zrozumienie siebie, ale również dobry humor, żart, mnóstwo śmiechu – tego doświadczyli seniorzy podczas wielu godzin prób scenicznych – tłumaczy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu.

Efektem tych warsztatów będzie spektakl, którzy seniorzy zaprezentują na klubowej uroczystości z okazji Dnia Seniora już w październiku.

Członkowie klubu wzięli udział także w wyjeździe do teatru Capitol do Warszawy, gdzie mogli obejrzeć pracę prawdziwych aktorów podczas spektaklu komediowego „Prezent urodzinowy”.

– Spektakl ten to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji w reżyserii Jerzego Bończaka. Ta bardzo śmieszna komedia niezaplanowanych sytuacji, mogłaby zdarzyć się naprawdę, gdy fantazja zaczyna wodzić bohaterów na różne pokusy, albo wodzić za nos ku radości wkręconego w tą całą zabawę widza. Świetna komedia, pełna humoru i wspaniałej gry aktorskiej, a przede wszystkim dostarczająca samych pozytywnych emocji. To był mile spędzony wieczór. Oczywiście jak najbardziej polecamy, chociażby jako pomysł na prezent urodzinowy – dodaje GOPS w Przasnyszu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments