Seniorzy z Bogatego na gali konkursu fotograficznego „Senior w obiektywie ekonomii społecznej”

Fotografia przedstawiająca członków Klubu Senior+ z Bogatego zwyciężyła w konkursie pod hasłem „Senior w obiektywie ekonomii społecznej”. Jej autorem była Anna Wronowska. Seniorzy wraz z autorem zdjęcia odebrali gratulacje na gali.

 

W środę, 25 października w Centrum Aktywnego Seniora w Płońsku odbyła się gala konkursu fotograficznego „Senior w obiektywie ekonomii społecznej”. Jego organizatorem był Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.

– Celem ekonomii społecznej jest pomoc drugiemu człowiekowi. Troska o jednostki wymagające wsparcia, to nie tylko miara odpowiedzialności i solidarności społecznej, ale również misja. Dla wielu z Was, ekonomia społeczna to jednak przede wszystkim sposób na życie. Na uczciwą i sumienną pracę, na odrobinę satysfakcji czy własną samorealizację. W codziennym życiu, misja schodzi na dalszy plan, a bardziej liczy się człowiek i jego problem – informują organizatorzy.

I miejsce w konkursie zajęło zdjęcie przedstawiające członków Klubu Senior+ z Bogatego pod tytułem „Nie ma miejsca na samotność”, autorstwa Anny Wronowskiej.

Na gali pojawiła się wójt gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu Elżbieta Urban, pracownik GOPS Agnieszka Kapczyńska oraz laureatka Anna Wronowska wraz z członkami Klubu Senior+ z Bogatego i ich muzykiem Grzegorzem Gębarowskim.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments