Dzień Seniora w gminie Krzynowłoga Mała

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej gościli członków Klubu Seniora+ „Pod Świerkiem”.

 

Listopad to miesiąc w roku, który jest dedykowany seniorom ze względu na Światowy Dzień Seniora. Uroczystości z tej okazji odbyły się również w Krzynowłodze Małej.

Na początku uroczystości pani kierownik Klubu Seniora „Pod Świerkiem” Anna Żebrowska, zabrała głos i zaprosiła gości na występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej.

W odświętnie udekorowanej sali recytowały one wiersze i śpiewały piosenki, napisane specjalnie dla krzynowłoskich Seniorów. Po występie goście nagrodzili dzieci brawami, a panie Anna Żebrowska i Monika Zielich w podziękowaniu za występ przekazały dzieciom słodkości.

W czasie uroczystości nie brakowało życzeń i ciepłych słów skierowanych do seniorów. Za gościnność podziękowała Klubowi Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej.

– Serdecznie dziękujemy naszym Seniorom za otwartość na wszelką współpracę, za gościnność, a przede wszystkim za dobre serce i uśmiech, które sprawiają, że wszystko wydaje się prostsze i łatwiejsze. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele wspólnych działań przed nami – napisano.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 rok temu

No no super się bawią nasi seniorzy Chodz nie którzy to trochę zamłodzi jak na seniora przystała A może tylko tak młodo wyglądają?

Ola
Ola
1 rok temu

Gratulacje dla szkoły i pani dyrektor