Sekcja e-sportu w Przasnyszu oficjalnie otwarta. [VIDEO]

Dziś, 31 maja, punktualnie o godzinie 16:00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przasnyszu nastąpiło oficjalne otwarcie sekcji e-sport Przasnysz.

– Przygotowania do otwarcia sekcji e-sportu w naszym mieście trwały kilka miesięcy. Chociaż trzeba powiedzieć, że na sukces tej inicjatywy pracowały cztery osoby, którym trzeba za to bardzo serdecznie podziękować. – rozpoczął spotkanie burmistrz Łukasz Chrostowski. Sekcja e-sport w Przasnyszu będzie mieściła się w budynku OSiR-u Najprawdopodobniej jesteśmy pierwszym samorządem, który własnym sumptem zorganizował sekcję e-sportu. Cały czas poszukujemy sponsorów, ale trzeba powiedzieć, że miasto Przasnysz jest liderem we wprowadzaniu innowacji. – kontynuował burmistrz.

Osobami odpowiedzialnym za organizację i  pilotowanie przedsięwzięcia byli Adam Kapszukiewicz, Rafał Kruszewski, Monika Banasiak, Patryk Lipiński i Paweł Kołakowski. Nowa sekcja otrzymała swoje lokum dzięki uprzejmości dyrektora OSiR-u, Krzysztofa Szczepańskiego. Podczas inauguracji powołana został również „Złota Piątka” graczy, która w przyszłości ma reprezentować nasze miasto na wszystkich gamingowych eventach. W skład jej weszli Filip Smoliński, Kuba Soszyński, Łukasz Ostrowski, Przemysław Górniak i Piotr Bobiński, wyłonieni w trakcie turnieju eliminacyjnego.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gustaw
gustaw
5 lat temu

hejka monia z tej strony guciooo

Monika
Monika
5 lat temu
Reply to  gustaw

czeeesc 😀 Pozdrawiam

Radosław
Radosław
5 lat temu

A będzie dywizja LOL’a i oddzielna drużyna do tejże gry.