Second Line – nowy muzyczny band w Przasnyszu

Second Line powstał w kwietniu 2013 ze wspólnej pasji młodych ludzi do tworzenia muzyki. Po paru miesiącach wspólnych prób, nareszcie zaczęli występować i możemy ich koncerty oglądać niemal co weekend.

W skład zespołu wchodzą: Martyna Peryt ( wokal ), Łukasz Chrostowski ( gitara basowa ), Jacek Bardyga ( gitara elektryczna ), Bartłomiej Ulatowski ( gitara elektryczna ), Łukasz Daszkiewicz ( perkusja ) i Konrad Kulpan ( instrumenty klawiszowe ).

Niemal wszyscy członkowie zespołu pochodzą z Przasnysza i mieli już okazję wcześniej ze sobą grać tworząc m.in w szkole gimnazjalnej i szkole średniej zespół „WALENIE”, czy projekt z zupełnie innego gatunku muzycznego „W INNYM STANIE”. Wyjątkiem jest pochodząca i mieszkająca z Jaktorowie ( 40 km od Warszawy ) wokalistka zespołu Martyna Peryt.

Second Line jest zespołem coverowym, a jego dominującym repertuarem jest klasyka polskiego rocka. Band nie ukrywa jednak, że ich ambicją jest tworzenie własnych utworów, właśnie z pogranicza rocka i bluesa. Wszystkich internautów zapraszamy do polubienia profilu facebook’owego Second Line ( https://www.facebook.com/SecondLineCoverBand ), gdzie znajduje się wiele ciekawostek o zespole i terminy ich najbliższych koncertów.

Second Line w najbliższym czasie wystąpi: 5 października ( MDK Przasnysz, godz. 19 Koncert „Młodzi dla Matyldy” ), 12 października , godz. 16 „Jubileusz 90-lecia Liceum Ogólnokształcącego im.KEN w Przasnyszu”, 12 października godz.20:30 „Cover Night” Zajazd Staropolski w Przasnyszu”. )


Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments