ŚDS Przasnysz pożegnał lato 2019. [FOTO]

W czwartek, 5 września 2019 roku, w gospodarstwie agroturystycznym Państwa Małgorzaty i Mirosława Dąbrowskich odbył się piknik rodzinny, w którym udział wzięli uczestnicy ŚDS Przasnysz, ich rodzice, ks. prał. dr Andrzej Maciejewski, Joanna Cieślik – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, pracownicy ŚDS oraz osoby zaprzyjaźnione z placówką.

W tym dniu społeczność domu wraz z najbliższymi osobami, które uczestniczą w ich codziennym życiu, spędzili wspólnie czas na świeżym powietrzu. Uczestnicy pikniku skorzystali z licznych atrakcji zaoferowanych w ramach wydarzenia. Były tańce, gry i zabawy  z piłką, puszczanie latawca, rzucanie do celu oraz rzut oponą. Głównym punktem programu było ognisko, przy którym mogliśmy pośpiewać i piec kiełbaski. Uczestnicy chętnie samodzielnie piekli kiełbaski nad ogniskiem. Była to wielka frajda, ale też chwila prawdziwego relaksu.

Tegoroczny piknik po raz kolejny potwierdził, jak ważna jest integracja środowiska rodzinnego i lokalnego. Organizowanie takich spotkań sprzyja wzmacnianiu więzi i poprawie relacji między rodzicami, uczestnikami, pracownikami.

Źródło MOPS Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments