Ściana Domu Harcerza zmieniła się w magiczny las

Jakiś czas temu harcerze wymarzyli sobie, by ich harcówka zmieniła wygląd. W mediach społecznościowych ogłosili, że szukają ludzi z talentem do malowania. Udało się. Dziś w Domu Harcerza mogą poczuć się jak na letnim obozie.

 

– Najpierw w harcerskich głowach pojawiło się marzenie, później nastał długi czas poszukiwań superbohaterów, którzy chcieliby podjąć się ogromnego wyzwania. Pandemia spowolniła trochę działania, ale jedna harcerska głowa wciąż marzyła, postanowiła zaufać mocy Facebook’a i ponownie rozpoczęła poszukiwania dobrych dusz z talentem plastycznym, odwagą i chęcią do pracy – wspominają harcerze z Hufca ZHP im. Janusza Korczaka w Przasnyszu.

Gdy chętne osoby się zgłosiły rozpoczęły się wstępne ustalenia i przygotowania, a później wcielanie pomysłu w życie. – Dwie artystki (i jedna nieśmiała), kilkunastu pomocników, 10 dni ciężkiej pracy i w końcu się udało! Jedna ze ścian, o powierzchni ok. 24 metry kwadratowe, zamieniła się w magiczny las, niczym ten z naszej bazy obozowej w Kątach Rybackich – relacjonuje hufiec.

 

– Dziękujemy Magdalenie Kuczyńskiej i Monice Wasiłowskiej za bezinteresowną pomoc, poświęcenie czasu, podzielenie się swoim talentem i umiejętnościami z naszą harcerską społecznością – dodaje.

Koszt przygotowania ściany sfinansowano z projektu Miasta Przasnysz.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 rok temu

Brawo druhny I druhowie. Wspólnymi siłami dużo można zdziałać. Dziękujemy władzom miata Przasnysz za pomoc w realizacji projektu.