Samorząd Województwa Mazowieckiego inwestuje w Medyczną Szkołę Policealną w Przasnyszu

21 maja 2021r. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik uroczyście otworzył nową bazę Ośrodka Egzaminacyjnego w Medycznej Szkole Policealnej w Przasnyszu.

 

W ostatnich miesiącach mazowiecki samorząd zakupił dla MSP Przasnysz dwie kompletne klasopracownie informatyczne oraz wiele specjalistycznego sprzętu elektronicznego.

– Dzięki temu nie będziemy musieli wozić naszych słuchaczy do Ostrołęki na egzaminy zawodowe. Z ośrodka egzaminacyjnego w naszej szkole będą mogły także korzystać inne szkoły z regionu. Klasopracownie i najwyższej klasy sprzęt elektroniczny będą jednocześnie mogły służyć podczas bieżącego nauczania i są elementem tworzenia bazy dla nowych elektronicznych kierunków kształcenia w naszej szkole, tj. : technika elektroradiologa i technika elektroniki i informatyki medycznej – poinformowała placówka.

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wiola
Wiola
2 lat temu

Gdzie dowodzi Pan Szczepankowski to I kasa płynie na rozwój

Karol
Karol
2 lat temu
Reply to  Wiola

Bardzo dobry manager. Człowiek z klasą i kasą. Brawo!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Wiola

Widać już powoli przygotowania do wyborów…

Adriano
Adriano
2 lat temu

Źle to świadczy zarówno o Szczepankowskim jak i Struziku, a uogólniając o całym PSL. Pieniązki płyną po znajomościach a nie tam gdzie sa faktycznie potrzebne. Miejmy nadzieje, że to ostatnia kadencja Pana Struzika.

Karol
Karol
2 lat temu
Reply to  Adriano

Co ty piszesz człowieku, chyba partie pomyliłeś! 😂😂😂