Samochód utknął w koleinach leśnej drogi. Kierowca przed policją ukrył się w krzakach. Był nietrzeźwy i …poszukiwany listem gończym

Policjanci z Posterunku Policji w Krasnosielcu zatrzymali mężczyznę kierującego autem w stanie nietrzeźwości. Podczas kontroli okazało się, że ma on również zakaz prowadzenia pojazdów. Był także poszukiwany listem gończym.

 

14 lipca około godz. 23.40 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Chodkowo Kuchny kierowca osobowego forda może prowadzić auto będąc pod wpływem alkoholu.

– Na miejscu okazało się, że kierujący fordem wjechał w drogę leśną i zawiesił pojazd na koleinie. Policjanci znaleźli go kilkadziesiąt metrów od auta ukrywającego się w krzakach. 52 – letni mężczyzna był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie – informuje podkom. Monika Winnik, oficer prasowa KPP Maków Maz.

 

Okazało się również, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami, a auto nie ma badań technicznych.

– 52 – letni mieszkaniec Płocka był również poszukiwany listem gończym. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna najbliższe półtora roku spędzi w więziennej celi – dodaje rzeczniczka.

Odpowie również za kierowanie w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do sądowego zakazu kierowania pojazdami.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments