Samobójstwo w gminie Krasne. Nie żyje nauczycielka.

Nie żyje 51-letnia nauczycielka jednej ze szkół na terenie gminy Krasne, która targnęła się na swoje życie poprzez powieszenie. Zgłoszenia o ujawnieniu zwłok wpłynęło do policji 6 sierpnia w godzinach przedpołudniowych. Wiadomo, że kobieta pozostawiła list pożegnalny, skierowany do członków jej rodziny.

 

Prokuratura, która przyglądała się sprawie, uznała, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie.

– Zwłoki 51-letniej kobiety znajdowały się na terenie posesji w gminie Krasne, na której mieszkała, a ujawnił je członek rodziny. Ciało zabezpieczono do czynności procesowych, zaś oględziny wykonał biegły lekarz, który orzekł, że do śmierci kobiety nikt się nie przyczynił. Postępowanie zostało zakończone tzw. umorzeniem przed wszczęciem, co oznacza, że prokuratura nie dopatrzyła się współudziału osób trzecich — powiedziała p.o Prokuratora Rejonowego w Przasnyszu prok. Renata Zadrożna.

Kobieta zostawiła list pożegnalny skierowany do osób najbliższych, z którego treścią zapoznała się prokuratura. Wiadomo, że w liście nie było żadnej informacji, wskazującej na fakt, że do podjęcia tej dramatycznej decyzji miały przyczynić się inne osoby.

 


 

Sprawdź również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.