Są chętni na utworzenie Parku im. Stefana Cieleckiego ps. „Orlik”

W poniedziałek, 4 października nastąpiło otwarcie ofert w przetargu dotyczącym utworzenia Parku im. Stefana Cieleckiego ps. „Orlik” w Przasnyszu.

 

Do przetargu stanęły trzy firmy: firma LubimyOgrody.pl z Kadzidła zaproponowała najniższą ofertę. Ta wyniosła 151,700 złotych brutto. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Ostrowicki z Tłuchowa zaproponowało ok. 155 tys. zł, zaś BAJER-OGRODY Katarzyna Bajer-Kieszak z Szelkowa nieco ponad 214 tys. zł.

Obecnie komisja przetargowa sprawdza złożoną dokumentację, po czym dokona oceny i ewentualnego wyboru oferty.

 

Przypomnijmy, że to drugi przetarg na utworzenie parku na skwerze przy cmentarzu. W pierwszym zabrakło chętnych.

W parku posadzonych ma zostać w sumie 116 drzew gatunków: głóg, platan, klon (pospolity i jawo), kasztanowiec (biały i czerwony), dąb (szypułkowy i czerwony), brzoza, lipa, magnolia i robinia akacjowa. Ponadto na skwerze mają pojawić się nowe krzewy oraz kwiaty i byliny.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maks
Maks
2 lat temu

Ten przetarg to pułapka. Więcej można stracić niż zarobić ☠️

Konował
Konował
2 lat temu

Lepiej by kasę na dopłaty do śmieci zostawił. Dzieciarnia brązie w parku siedzieć i przy okazji robić psikusy na grobach.

Kazio
Kazio
2 lat temu

A kto i za ile będzie pielęgnować ten park ? bo zarośnie chaszczami i część roślin pójdzie pod topór, za opłatą.

nie
nie
2 lat temu

Tylko zróbcie dokumentację zdjęciową czy drzewa faktycznie były chore, jak im przyjdzie wyciąć te stare drzewa by posadzić nowe.

Wwo
Wwo
2 lat temu

Proszę o wydzielenia tam miejsca dla lokalnych piesków, żeby mogły załatwiać potrzeby fizjologiczne . Bo w przeciwnym razie będzie to znowu toaletą dla lokalnych pupili . Rozwiązanie takie funkcjonuje np. w Holandii.