Ruszyły zajęcia sportowo – taneczne dla mieszkańców. Finansowane są z Budżetu Obywatelskiego

W powiecie przasnyskim rozpoczęto realizację kolejnego projektu Budżetu Obywatelskiego. Mowa o bezpłatnych zajęciach tanecznych, które odbywać się będą przez kolejne miesiące w hali sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu.

 

Dwa razy w tygodniu mieszkańcy będą mieli okazję trenować pod okiem profesjonalnych trenerek: Edyty Bobińskiej z BeFit i Anny Michalskiej – Studniak. Frekwencja na zajęciach pozytywnie zaskoczyła organizatorów. Bezpłatne wejściówki rozeszły się w ciągu zaledwie kilku godzin, a zapisy dla jednej z grup zakończyły się już następnego dnia.

Pierwszy trening odbył się 10 maja 2023 roku, a jego uczestników powitał Starosta Krzysztof Bieńkowski. Inauguracja projektu cieszyła się dużym zainteresowaniem, a starosta życzył wszystkim udanych treningów i dbania o swoją kondycję i dobre samopoczucie.

 

Zajęcia taneczne dla mieszkańców Przasnysza są finansowane z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego na 2023 rok, a ich celem jest nie tylko przyjemne spędzenie czasu, ale również dbanie o kondycję. Trwające do sierpnia zajęcia są dedykowane dla 60 osób z różnych grup wiekowych.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
17 dni temu

Szkoda, że nic o tych zajęciach nie wiedziałam. Może miasto ,albo powiat pomyśli o zajęciach dla seniorów z instruktorem ?

Ala
Ala
17 dni temu
Reply to  Anna

Bo wszystko jest dla znajomych.Jak już się bawią to dopiero ogłoszą.

Ddd
Ddd
17 dni temu

Jak zwykle tylko dla wybranych.