Ruszyły licytacje dla Adriana Wypyskiego

Ruszyły licytacje dla Adriana Wypyskiego, który w nocy z 11 na 12 stycznia 2022 miał poważy wypadek samochodowy. Dochód z nich przeznaczony zostanie na rehabilitację młodego mieszkańca powiatu przasnyskiego.

 

Licytacje internetowe uruchomiono na grupie pod nazwą: Razem dla Adriana Wypyskiego – licytacje. Podobnie jak w przypadku poprzednich tego typu akcji, każdy może wystawić swoje przedmioty czy usługi. Wszyscy mogą także licytować.

Cały dochód z licytacji przeznaczony zostanie na rehabilitację Adriana Wypyskiego, mieszkańca powiatu przasnyskiego, który w wyniku wypadku samochodowego doznał złamania dwóch kręgów w odcinku piersiowym, stłuczenia miąższy płuc i ich obrzęku co wykluczyło go z samodzielnego oddychania na ponad 4 tygodnie.

 

– Poza licznymi obrażeniami fizycznymi Adrian potrzebuje długiej i kosztownej rehabilitacji, która nie jest refundowana przez NFZ. Będziemy walczyć pomimo wszystkich przeciwności losu. Postawimy Adriana na nogi, aby znowu zobaczyć uśmiech na jego twarzy, którego tak bardzo nam teraz brakuje. Błagamy o wsparcie w tej trudnej i nierównej walce – pisze rodzina chłopaka i dziękuje za każde wsparcie.

 

Link do licytacji: https://www.facebook.com/groups/210219394047686/

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments