Ruszyła rejestracja wolontariuszy WOŚP. Przasnyski sztab zaprasza osoby z całego powiatu

W poniedziałek, 13 listopada ruszyła rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przasnyski sztab zaprasza chętne osoby z całego powiatu.

 

– W ciągu kilku godzin mamy już 12 zgłoszonych osób. Niesamowite jest to, co się dzieje w naszym pięknym Sztabie. Jest wielka moc Waszych serc! – informuje przasnyski sztab WOŚP i zaprasza wolontariuszy z Chorzel, Jednorożca, Krzynowłogi Małej, Krzynowłogi Wielkiej, Czernic Borowych, Krasnego, Bogatego, Leszna, Lipy oraz oczywiście Przasnysza do rejestracji.

Zgłoszeń można dokonać na: https://iwolontariusz.wosp.org.pl

Podczas tego finału orkiestra zagra pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”. Celem finału jest zakup sprzętów do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla 64 oddziałów pulmonologicznych w Polsce.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monia
Monia
17 dni temu

Brawo, odkąd organizuje to Arena Dobra a nie miasto mamy rekord i to dwa razy tyle, co w poprzednich latach.
Brawo Kasia Siuda, Brawo Monika Modzelan, Brawo Bartosz Gnojewski.
Świetna robota, wierzę, że w tym roku będzie 2x tyle, co w ubiegłym.
Miasto niech się uczy jak się organizuje takie rzeczy, panie od promocji w ilości trzech sztuk chyba przespały cały rok.

mortalcio
mortalcio
17 dni temu
Reply to  Monia

bo to są damesy 🙂 więcej zakupów w ciągu dnia niż pracy

Atena
Atena
17 dni temu
Reply to  mortalcio

Zapomniałaś napisać, że najpierw kawa a dopiero zakupy

jak
jak
17 dni temu
Reply to  Monia

Arena Dobra i Urząd Miasta to jedno , mało wiesz , może się dowiesz na wiosnę przed wyborami samorządowymi.Jakim sposobem osiągneli ten niby „rekord” to wiedzą zainteresowani.

Edward
Edward
17 dni temu
Reply to  jak

Tu się pani myli niestety. Arena jest po prostu wykorzystywana przez urząd do odwalania ich brudnej roboty. Proszę zerknąc na plakaty. Działania stowarzyszenia są podczepiane pod UM, MDK, OSIR i inne miejkie instytucje, żeby później mogły to wykazać lub nawet sam burmistrz mógł wspomnieć w raporcie z działalności między sesjami. Osobiście znam każdą osobę z Areny i wiem, że oni zdają sobie z tego sprawę, ale inaczej nie dostaną funduszy na działalność. Właśnie przez takie „wykorzystywanie” zakończyła się współpraca Miasta z AMK Rzemieślnik.

jak
jak
17 dni temu
Reply to  Edward

Nie mylę się , również znam każdą osobę ze
Sztabu WOSP ,Edward jest zapewne jedną z tych kilkunastu osób ze sztabu.Przekonasz się na wiosnę , może dożyjemy.Zobaczysz kto jest kto.

Bruno
Bruno
17 dni temu

Kiedyś oferowałem swoją pomoc to panowie zz sztabu mnie wyśmiali. Moze bym za dużo zobaczyl. To następna klika.

mixus
mixus
17 dni temu

Jakiś czas temu było bardzo głośno o wspieraniu Owsiaka w hasła wyborcze P0. Szkoda mi tych młodych, często przemarzniętych młodych ludzi pracujących bezinteresownie dla takiego pajaca.

kasia
kasia
16 dni temu

Czy to prawda, ze Pan Owsiak zgadza się z eutanazją? jeżeli tak to coś mi się tu gryzie..

Wiktor kos
Wiktor kos
15 dni temu
Reply to  kasia

On jest nie tylko za eutanazją.On jest za aborcją,czytaj mordowaniem dzieci w łonie matki i wszelkimi idiotyzmamii lewackimi.