Ruszyła największa „Biedronka” w Przasnyszu. Promocje, rabaty i degustacje czekają.

Biedronka ma dobrą wiadomość dla mieszkańców Przasnysza – już od czwartku, 12 grudnia br., mogą oni robić zakupy w nowo otwartym sklepie sieci przy ul. Piłsudskiego 89. Na klientów czekają wyjątkowe rabaty, którymi objęto m.in. produkty mięsne, warzywa czy tekstylia. Dodatkowo nowa placówka posiada stoisko mięsno-wędliniarskie, przy którym można zakupić towary na wagę.

Przasnyska Biedronka powstała w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. Jest to jednocześnie pierwsza placówka sieci Biedronka w Przasnyszu wyposażona w specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, oferujące szeroki wybór produktów na wagę, które wzbogacają asortyment wędlin i mięs paczkowanych.

Nowa placówka w Przasnyszu ma salę sprzedaży o powierzchni ok. 912 m2 oraz 5 kas. Klienci mogą w wygodny sposób sprawdzać ceny produktów przy dwóch elektronicznych czytnikach cen. Obiekt został wyposażony w ekologiczne rozwiązania: m.in. oświetlenie LED czy przyjazne dla środowiska gazy naturalne zastosowane w urządzeniach chłodniczych. Przy sklepie znajduje się wygodny parking na 60 miejsc oraz dwa dodatkowe dla osób niepełnosprawnych. W sklepie zatrudnionych jest 18 osób.

W ofercie specjalnej w przasnyskim sklepie Biedronka wszystkie warzywa można kupić 30% taniej, pomarańcze deserowe w cenie 1,99 zł za kilogram (60% taniej), świeży filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 11,99 zł za kilogram (25% taniej). Klienci, którzy zrobią zakupy z kategorii tekstylia za min. 50 zł, będą uprawnieni do odbioru rabatu w wysokości 25 zł. Promocje obowiązują od 12 do 19 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo klienci, którzy przyjdą na otwarcie Biedronki w Przasnyszu w czwartek, mogą liczyć na degustację pieczywa, wędlin oraz serów z lady tradycyjnej, a także aromatycznej kawy Delta Q, dostępnej wyłącznie w sklepach sieci.

Biedronka w Przasnyszu przy ul. Piłsudskiego 89 jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 6:30-21:00, w piątki i soboty w godz. 6:30–22:00 i w niedziele handlowe w godz. 9:00–20:00.Źródło biedronka.pl
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mańka
Mańka
4 lat temu

A w Mili świeży Filet z kurczaka po 10,99 więc chyba wiadomo gdzie po niego iść

Witek
Witek
4 lat temu

18 osób tylko zatrudnionych na taki duży sklep????
Czyli wychodzi na to;że 1 osoba będzie musiała zapierdzielac za 2 osoby.?

Xcv
Xcv
4 lat temu

Porażka totalna. W sklepie przy PKS brak roznych towarow, sklep przy targowicy zamknięty. Więc wszyscy biegną do nowej biedronki a tu kolejki że trzeba z godzinę stać. Parking też cały zajęty. Zamiast lepiej to jest gorzej.