Ruszyła aplikacja „przytul.to”. Pobierzesz ją za darmo z Google Play

Za pomysłem stworzenia aplikacji „przytul.to” stoi Michał Wiśnicki, przewodniczący Rady Miejskiej w Chorzelach i prezes Towarzystwa Przyjaciół Chorzel.

 

W aplikacji mieszkańcy mogą umieszczać przedmioty, które mają na oddanie. Takie, których już nie potrzebują, a uważają, że dany przedmiot mógłby jeszcze komuś posłużyć.

Działanie aplikacji jest bardzo proste. Aby dodać ogłoszenie wystarczy wkleić zdjęcia przedmiotu, krótko go opisać, wybrać kategorię i podać lokalizację (miejscowość). Aplikacja jest bezpieczna i nie wymaga podawania żadnych danych osobowych, poza danymi kontaktowymi (numer telefonu lub adres e-mail).

 

– Aplikacja „przytul.to” ma pomóc w oszczędzaniu, a jednocześnie ma być drobnym krokiem do ratowania zasobów planety – informuje Michał Wiśnicki. – To coś jak pchli targ, tylko dzięki aplikacji rzeczy oddajemy, a nie sprzedajemy. Pomożemy sobie i pomożemy innym. I na pewno też pomożemy matce naturze – bo nie wszystko musimy od razu wyrzucać na śmieci.

Wystawiać można niemal wszystko, czy będzie to używany rower, meble, które chcemy wymienić, bo planujemy nowe zakupy, ubrania, klatka dla chomika, bujany fotel, czy każda inna rzecz.

Warto dodać, że aplikacja jest darmowa. Można ją pobrać ze sklepu Google Play.

 

 

ren


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
11 dni temu

Przecież jest już olx