Rusza VII edycja programu ,,Walcz z nami z kilogramami”.

Już 6 maja rusza VII edycja programu ,,Walcz z nami z kilogramami”. Organizatorami programu są firmy BeFit usługi sportowo – rekreacyjne oraz Violetta Ulatowska dietetyk, które współpracują od kilku lat z lokalną społecznością powiatu przasnyskiego.

Głównym celem programu jest pomoc osobom z nadwagą, poprzez naukę prawidłowych zachowań żywieniowych oraz zwróceniu uwagi na to jak ważny jest wysiłek fizyczny, zwłaszcza w dzisiejszej dobie komputerów i nieustannego pośpiechu. Pod bacznym okiem dietetyka i trenera stworzona przez nas grupa będzie walczyć ze swoimi słabościami i dążyć do wyznaczonych wspólnie celów.

OPIS PROJEKTU

Osoby chętne do udziału w programie, przez 3 miesiące będą pod okiem dietetyka i trenera pracować nad zmianą wyglądu ciała. Na początku projektu zostaną postawione cele, potem nastąpi ich wspólna realizacja, a na końcu podsumowane zostaną efekty i wyciągnięte wnioski. Dla zwycięzcy czeka wartościowa nagroda ufundowana przez partnerów programu. Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Łącznie 36 treningów w ciągu trzy miesięcznego projektu. Miejsca treningowe wybiera uczestnik (Przasnysz Chorzele Jednorożec).

Przed rozpoczęciem treningów planowane jest spotkanie wszystkich uczestników z dietetykiem w celu dokonania pierwszego badania pomiarowego oraz spotkania z trenerem w celu ustalenia szczegółów dotyczących postępowania i treningów. Opieka dietetyka obejmuje comiesięczne konsultacje oraz badanie pomiarowe osiągniętych efektów. Każdy uczestnik otrzyma indywidualny program żywieniowy. Planowane są także spotkania motywacyjne. Dla zwycięzcy programu gwarantowana nagroda.

Miesięczny koszt to 280 zł. Czas trwanie projektu trzy miesiące.

BeFit usługi sportowo – rekreacyjne – 500 623 111, Violetta Ulatowska – 513 457 637.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments