Rusza „Tour de Strefa – edycja Wakacje”. KS Przaśnik Przasnysz zaprasza do sportowej rywalizacji

KS Przaśnik Przasnysz zaprasza do aktywnego wypoczynku w czasie wakacji. Od 1 lipca do 20 sierpnia na terenie Przasnyskiej Strefy Ekonomicznej mieszkańcy powiatu przasnyskiego będą rywalizować w ramach „Tour de Strefa – edycja Wakacje”.

 

Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz postanowił zachęcić mieszkańców powiatu przasnyskiego, w tym rowerzystów oraz biegaczy, do aktywnego wypoczynku w czasie wakacji. Nowa sportowa rywalizacja nazywa się „Tour de Strefa – edycja Wakacje”.

Zadaniem jej uczestników jest pokonanie rowerem lub biegiem od jednego do trzech okrążeń wokół Przasnyskiej Strefy Ekonomicznej:

  • Bieg – 1 okrążenie;
  • Jazda na rowerze kategoria OPEN – 3 okrążenia;
  • Jazda na rowerze kategoria JUNIORZY – 2 okrążenia;
  • Jazda na rowerze kategoria JUNIORZY MŁODSI – 1 okrążenie.

 

Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w rywalizacji muszą dokonać zgłoszenia na stronie przasnik.pl, pokonać trasę, a na koniec wysłać wynik z aplikacji mobilnej. Wydarzenie potrwa od 1 lipca do 20 sierpnia.

– Próby pokonania trasy można powtarzać dowolną ilość razy, liczy się najlepszy rezultat. Każdy uczestnik rywalizacji otrzyma pamiątkowy odlewany medal za udział w zabawie. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki zostaną wyróżnieni pucharami – informuje KS Przaśnik Przasnysz.

Uroczysta gala i nagrodzenie najlepszych uczestników zabawy zaplanowano na 4 września 2022 roku na terenie Przasnyskiej Strefy Ekonomicznej.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joachim
Joachim
1 rok temu

Fajnie, trzeba wystartować ☺