Rusza remont ulicy Zawodzie w Przasnyszu. Możliwe utrudnienia w ruchu

Dziś, 15 marca rusza remont ulicy Zawodzie. Możliwe utrudnienia w ruchu.

 

Rozpoczyna się remont ulicy Zawodzie. Choć jak informuje burmistrz Przasnysza, Łukasz Chrostowski, na ulicy na razie będą odbywały się prace początkowe, to z czasem mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

Remont potrwa do końca września.

– W związku z powyższym proszę uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie Urzędu Miasta w Przasnyszu.

 

Miasto Przasnysz na remont ulicy Zawodzie pozyskało ponad 1 mln 413 tys. zł z Rządowego Programu Rozwoju Dróg. Uroczyste podpisanie umowy pomiędzy burmistrzem Przasnysza, Łukaszem Chrostowskim, a drugim wicewojewodą mazowieckim Arturem Standowiczem odbyło się 28 września 2021 roku.

 

ren

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
8 miesięcy temu

Jak to jest że firma która dała w przetargu niższa cenę , nie została wybrana? Umowa została podpisana z firmą która złożyła wyższa ofertę. A i tak dziś roboty wykonywała ta firma która dała niższa cene w przetargu a nie została wybrana ?? 👌👌 Czyli co nasze miasto zostało wyrolowane na kilkadziesiąt ładnych tysięcy, przez wykonawców 👏👏 może warto się tej sprawie przyjrzeć 🧐🧐🧐

Mieszkaniec
Mieszkaniec
8 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Droga redakcjo zachęcam do nagłośnienia i zbadania tej sprawy, niech to będzie podsumowaniem rządów naszego wspaniałego burmistrza 😏

DDDD
DDDD
8 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Jakiś Ty tak jakby ,,tępawy”. Punktacja w przetargu liczona była według kilku wag, a nie tylko według ceny. Może być cena korzystniejsza, ale więcej punktów np. za okres gwarancji… przeczytaj sobie przetarg i przepisy ….

Mieszkaniec
Mieszkaniec
8 miesięcy temu
Reply to  DDDD

Tępawy to jesteś Ty 😅 dziwnym trafem oferta firmy ,,x” jest odrzucona bo nie spełnia kryteriów, prawdopodobnie nie dostarczone dokumenty, tylko teraz zadaj sobie pytanie czemu nie dostarczono dokumentów? 😅 Dawaj dalej się je*ac ze swoich podatków. Skoro firma nie spełnia wymogów postępowania – skoro nie dostarczają dokumentów lub coś innego zamawiającemu nie pasuje, to jakim cudem jest dopuszczona jako podwykonawca? 🤔 200 koła wydane za darmo, bo taka jest różnica między ofertą tej firmy ktora złożyła niższa oferte a teraz robi w,, białych rękawiczkach ” za 200 koła więcej. Dwie firmy zgarnęły po 100 koła, a miasto o 200… Czytaj więcej »

Konowal
Konowal
8 miesięcy temu

oj tam. Dycha na łeb mieszkańca i wizytówka miasta będzie.