Rozpoczęła się długo wyczekiwana modernizacja skateparku w Przasnyszu.

Istniejący od wielu lat obiekt był zawsze chętnie odwiedzany przez miłośników jazdy na rolkach czy deskorolkach, niestety z uwagi na eksploatację oraz warunki atmosferyczne uległ znacznemu zużyciu i zniszczeniu przez co musiał zostać wyłączony z użytkowania.

 

Teraz zostaną podjęte niezbędne działania, które pozwolą na bezpieczne i komfortowe korzystanie z obiektu.

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
p-sz
p-sz
11 miesięcy temu

termin realizacji? -“poczekamy do wakacji i wtedy się weżmiemy”Ha

Mariusz
Mariusz
11 miesięcy temu

Taaa… A plac zabaw straszy. Wiaty nad piaskownicą jak nie było tak i nie ma dalej, huśtawki zresztą też.

Ewa
Ewa
11 miesięcy temu

Czy ten obiekt podzieli los placu zabaw przy sp3 z którego praktycznie nie można korzystać. Czynny jest w godzinach pracy szkoły, czyli od 8-15 jak wynika z kartki zawieszonej na furtce. Mieszkam na ul. Osiedlowej tuż przy tym placu i kończę pracę o 16. I jak ja mogę z niego z dzieckiem skorzystać. W sobotę i niedziele furtka jest całkowicie zamknięta, a młodzież i dzieci żeby pobawić się przechodzi przez ogrodzenie. Czy potrzebna jest tragedia, żby władze miasta które są właścicielem tego terenu wreście coś z tym zrobiły. A właściwie to dla kogo jest ten plac jeśli nie dla naszych… Czytaj więcej »

Mati
Mati
11 miesięcy temu

A boisko przy szkole na ulicy sadowej jest własnością szkoły czy miasta? Tam nie można wejść sobie od tak i pograć w piłek, trzeba pytać o zgodę