Rozpoczął się długo oczekiwany remont skateparku w Przasnyszu.

O reaktywację tego miejsca zabiegali młodzi przasnyszanie. Założyli na Facebooku specjalną grupę i skierowali do władz miasta petycję, zbierając podpisy poparcia. Młodzież odniosła sukces, ponieważ ich głos został usłyszany. Na remont obiektu przeznaczono 60 tys. zł, a prace mają zakończyć się jeszcze w lipcu.

 

– Nawierzchnia z kostki zostanie wyczyszczona, zaimpregnowana oraz zostaną usunięte nierówności. Odnowione zostaną trzy elementy istniejącego wyposażenia: bank ramp, miniquater, grindbox. Stalowe elementy również zostaną odświeżone. Zniszczony nienadający się do naprawy sprzęt zostanie zutylizowany – poinformował burmistrz Łukasz Chrostowski.

Młodzież nie omieszkała wyrazić radości z rozpoczęcia remontu ważnego dla nich miejsca i podziękować za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

– Tak oto park powoli małym krokiem dostaje drugie życie. Dziękujemy za pomoc Łukasz Chrostowski oraz Sławomir Mariusz Czaplicki – piszą młodzi ludzie, zrzeszeni w facebookowej grupie: “Chcemy skatepark w Przasnyszu”.

Więcej o tym miejscu pisaliśmy m.in. tu:

Sukces młodych przasnyszan! Skatepark zostanie odnowiony. Znamy szczegóły.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments