Rozmawiali na temat deinstytucjonalizacji usług społecznych

W Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu zorganizowano spotkanie na temat deinstytucjonalizacji usług społecznych. Seminarium poprowadził Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

 

28 listopada w budynku Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu, Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, który jest prowadzony przez Fundację Fundusz Współpracy zorganizował seminarium dotyczące deinstytucjonalizacji usług społecznych. Było one skierowane do jednostek samorządu terytorialnego, instytucji pomocy i integracji społecznej, a także organizacji pozarządowych z powiatu przasnyskiego.

– Podczas seminarium prowadzący Jakub Kamiński, organizator społeczności lokalnej w Centrum Usług Społecznych w Żyrardowie –  zaprezentował zarówno założenia teoretyczne, jak również przyjęte rozwiązania prawne oraz dobre praktyki w zakresie usług społecznych w Polsce i zagranicą – relacjonuje powiat.

 

Spotkanie w Przasnyszu zostało zorganizowane w ramach projektu „Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej II” i dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments