Rozdawali zaproszenia i niepodległościowe krówki

Miejski Chór Męski wraz z dziećmi, które często towarzyszą wykonawcom podczas występów wyszli do mieszkańców Przasnysza, by zaprosić ich do wspólnego śpiewania z okazji 11 listopada.

 

Biało – czerwoną brygadę można było spotkać m.in. na przasnyskim rynku, ale również w innych częściach miasta. W wielkim koszu na mieszkańców czekały niepodległościowe krówki i zaproszenia na koncert. Grupa odwiedziła też urzędy i instytucje publiczne.

Przypomnijmy, że wydarzenie pod nazwą „Zaśpiewajmy razem dla Niepodległej” odbędzie się w przasnyskiej Farze, 11 listopada, o godzinie 9.45. Podobnie jak w roku ubiegłym, w czasie spotkania, dostępne będą śpiewniki dla mieszkańców. Nie zabraknie kotylionów i cukierków.

Zaproszenie do współorganizowania wydarzenia przyjął Marszałek Województwa Mazowieckiego. Projekt został sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Do wspólnotowego świętowania Dnia Niepodległości wraz z Miejskich Chórem Męskim zapraszają Burmistrz Przasnysza, MDK Przasnysz i proboszcz przasnyskiej Fary.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments