Rozbój na stacji paliw. Sprawca zaatakował pracownicę gazem pieprzowym

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie rozboju, do którego doszło nocą 27 marca, na stacji paliw w Mławie.

 

– Zaatakowana gazem pieprzowym pracownica stacji nie odniosła obrażeń. Sprawca zdołał zabrać pieniądze z kasy i uciec. Kobieta natychmiast powiadomiła policję. Podejrzany o rozbój został zatrzymany już następnego dnia – informuje asp. szt. Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

 

Do mieszkania, w którym przebywał weszli policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

– Zatrzymany, to 37-letni mławianin. Mężczyzna był już wcześniej karany. Dzisiaj (30.03) decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, na wniosek prokuratora, został aresztowany na 3 miesiące. Podejrzany odpowiada w warunkach wielokrotnej recydywy, grozi mu kara 15 lat pozbawienia wolności – dodaje oficer prasowy.

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
8 miesięcy temu

Co na to obsrajtek? Podniósł cenę on na 7.50 a w tym czasie dolar w dół i baryłka ropy też? Kto nas okrada? Nie ten drobny złodziej ale pisowska mafia

Robert
Robert
8 miesięcy temu
Reply to  Joanna

Obajtek ustala kurs dolara i wydobywa ropę czy może PiS ma takie platformy..w całej Europie paliwo bardzo drogie

Karol
Karol
8 miesięcy temu
Reply to  Joanna

PIS ustala kurs ropy na świecie?? coś ci się Joanno w główce POprzewracało
przestań oglądać TVN i POpaprańców bo jesteś oderwana od żeczywistości
jak to powiedział tusk po wygranych wyborach paliwo teraz może być i po 7zł.