Rolnik Piotr z Zalesia poznał swoje kandydatki – relacja z odcinka

Wczoraj w TVP 1 wyemitowany został II odcinek najnowszego sezonu programu „Rolnik szuka żony”. Jednym z uczestników jest Piotr – mieszkaniec Zalesia koło Krasnego ( powiat przasnyski).

Piotr poznał kilka kandydatek, które napisały do niego listy.

Oto one:

Beata – 38 letnia panna rodem z województwa łódzkiego. Z wykształcenia krawcowa, z zamiłowania aktorka, z zawodu animatorka dziecięca (choć w swojej karierze była już modelką, kelnerką, hostessą, nieobce są jej też firmowe salony odzieżowe). Miłośniczka dobrej literatury, nastrojowej muzyki, a także wycieczek pieszych i rowerowych. W programie szuka mężczyzny szczerego, uczciwego, wiernego i z zasadami. I choć u faceta ceni sobie przede wszystkim intelekt, to nie ukrywa, że wygląd też nie jest bez znaczenia.

Emilia ma 28 lat, pochodzi z Brodnicy, ale aktualnie mieszka w Warszawie i pracuje w biurze kredytowym. Pracuje również w sklepie sportowym, bo bardzo lubi kontakt z innymi ludźmi. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi. Jej zainteresowania to moda i kosmetologia. Skończyła szkolenie ze stylizacji rzęs. W przyszłości chciałaby pracować w branży kosmetycznej. Bardzo dobrze gotuje. Szuka mężczyzny przede wszystkim odpowiedzialnego oraz troskliwego. Zwraca uwagę na to, jak traktuje swoich rodziców i zwierzęta. Nie ukrywa, że na początku zwraca uwagę na wygląd, ale to nie jest dla niej najważniejsze.

Katarzyna ma 33 lata. Jest informatykiem (administratorem systemów) i pracuje w branży IT. W wolnych chwilach naprawia też komputery, czasem projektuje strony www. Pracuje zdalnie i dużo czasu spędza w domu. Lubi zapraszać gości, najchętniej spędza czas na tarasie przed domem. Dostała duży dom po rodzinie, w którym wynajmuje pokoje, głównie młodym ludziom. Dużo przyjemności sprawia jej dbanie o dom – kosi trawę, pielęgnuje przydomowy ogródek, w którym sadzi warzywa i zajmuje się kotami (ma aż 3 i nie wyobraża sobie domu bez nich). Interesuje się tym, co dzieje się w Polsce i na świecie. Jej wymarzony partner powinien być zaradny życiowo i twardo stąpać po ziemi. Nie ukrywa, że wygląd zewnętrzny też jest dla niej ważny. Kulturalny, dobrze wychowany, inteligentny i pracowity – to mężczyzna dla niej.

Magdalena ma 29 lat i na co dzień zajmuje się wychowaniem dwuletniej córki. W wolnym czasie lubi prace w ogrodzie, czytać książki, jeździć na rowerze, interesuje się również modą. Lubi tańczyć i uważa, że jest w tym całkiem niezła. Nie boi się wyzwań, kocha żyć i stara się być zawsze uśmiechnięta. Szuka mężczyzny uczciwego, dobrego, takiego który będzie ją szanował i zaopiekuje się jej córką.

Monika ma lat 40. Jest dyplomowanym tłumaczem języka niemieckiego i holenderskiego, ma także uprawnienia tłumacza przysięgłego w Niemczech. Absolwentka Uniwersytetu im. Johanna Gutenberga w Moguncji, obecnie pracuje jako handlowiec, w dużej firmie z branży motoryzacyjnej. Miłośniczka górskich wędrówek, dalekich podróży, leśnych spacerów i sportu. Pasjonatka języków obcych jako takich i mistrzyni domowych przetworów. W programie szuka kulturalnego mężczyzny, o dobrym sercu i uczciwych zamiarach.

Monika z Warszawy ma 30 lat, psa, dyplom prestiżowej uczelni (obecnie robi doktorat i prowadzi zajęcia ze studentami). Aktywność ruchowa (narty, łyżwy, rower, rolki, pływanie, kajaki, taniec) również jej bliska, ale w rozsądnej dawce. Lubi też spędzać czas w domu – gotować, czytać książki, gazety, czy oglądać filmy. Szuka osoby, która myśli poważnie o życiu i chce założyć rodzinę. Zwraca uwagę zarówno na cechy zewnętrzne (wolałaby, żeby partner był od niej wyższy) jak i na cechy charakteru. Zależy jej na dobrej komunikacji, wspólnym zrozumieniu się, „patrzeniu w tę samą stronę w życiu”. Nie wyobraża sobie mężczyzny bez prawa jazdy kategorii B.

Natalia ma 32 lat i do programu przyjechała z Elbląga. Z wykształcenia filolog polski, z zawodu handlowiec, z zamiłowania tancerka, kinomanka, melomanka i kibic piłki nożnej. Świetna organizatorka czasu wolnego. Obdarzona przy tym lekkim piórem i łatwością wyrażania siebie w mowie i piśmie. Szuka mężczyzny dobrego i lojalnego, takiego, którego bez obaw będzie mogła wypuścić na wieczór z kolegami i który nie dopuści, by jej życie kiedykolwiek przestało być wielką przygodą. Nie bez znaczenia jest też chemia i pewien błysk w oku, bez którego poważnie myśleć o mężczyźnie nie podobna.

Patrycja ma 27 lat i swoje życie dzieli z mamą i swoim 10 miesięcznym synkiem, Damianem. Z zawodu jest nauczycielką języka rosyjskiego. Spełnia się w pracy zawodowej, uwielbia dzieci i ma do nich właściwe podejście. Bardzo lubi jeździć na rowerze i spędzać czas na siłowni. W wolnym chwilach czyta książki (romanse, przygodowe, o życiu) i słucha muzyki. Szuka dobrego, ułożonego, kulturalnego mężczyzny, u boku którego czułaby się bezpiecznie i który zaakceptuje ją taką, jaką jest. Druga osoba musi być szczera, opiekuńcza, lojalna i wrażliwa. W związku szuka przyjaciela.

źrodło: www.facebook.com/rolnikszukazony

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments