Roksana Grabowska i Rafał Smoliński na podium „V Ciechanowskiego Święta Biegania”

Zawodnicy z KS „Przaśnik Przasnysz” wzięli udział w „V Ciechanowskim Święcie Biegania”. Roksana Grabowska i Rafał Smoliński stanęli na podium.

 

W minioną niedzielę, 17 września zawodnicy z Klubu Sportowego „Przaśnik Przasnysz” wzięli udział w imprezie „V Ciechanowskie Święto Biegania”.

Wydarzenie zorganizował Urząd Miasta Ciechanów we współpracy ze Stowarzyszeniem Mazovia ProActiv, MOSiR, 5. MBOT, COEK Studio, ZWiK, PUK, Państwową Uczelnią Zawodową im. I. Mościckiego, Specjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Ciechanowie, WOPR, I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie, Technikum Mundurowym Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie, I LO im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie i Mazowiecką Izbą Gospodarczą.

Zawodnicy biorący udział w zawodach do wyboru mieli dwa dystanse biegowe: 10 km i półmaraton 21km. Trasa biegu prowadziła ulicami Ciechanowa.

Wyniki zawodników KS „Przaśnik Przasnysz” w biegu na 10km:

  • 2. miejsce OPEN na 10km – Roksana Grabowska, czas: 39:10 (rekord życiowy)
  • 12. miejsce kat. M40 na 10km – Sebastian Mucha z czasem 47:33

Wyniki zawodników KS „Przaśnik Przasnysz”  w półmaratonie 21km:

  • 2. miejsce OPEN na 21km – Rafał Smoliński, czas: 1:17:05
  • 11. miejsce kat. M16-29 na 21km – Kuba Długołęcki, czas 2:18:46
  • 12. miejsce kat. M16-29 na 21km – Damian Skała, czas 2:18:48

– Roksana Grabowska wygrała również w klasyfikacji drużynowej występując w drużynie z zaprzyjaźnionym klubem Lekkoatletyczny Klub Sportowy Maków Mazowiecki – dodaje Klub.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments