Rodzina z Bud Prywatnych zbiera środki na odbudowę domu po pożarze

24 października wybuchł pożar w budynku mieszkalnym w Budach Prywatnych. Teraz rodzina chce odbudować swój dom. Uruchomiono zbiórkę.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 października w miejscowości Budy Prywatne (gmina Krasnosielc). W momencie wybuchu pożaru w domu przebywały dwie osoby, które opuściły budynek jeszcze przed przybyciem na miejsce straży pożarnej.

Z żywiołem walczyło siedem zastępów. W momencie dojazdu służb pożar był już w fazie rozwiniętej, a płomienie widoczne. Ogniem zajęte było poddasze i dach budynku mieszkalnego.

W domu mieszkała kobieta samotnie wychowująca trójkę dzieci oraz jej schorowana matka. Na stronie internetowej zrzutka.pl utworzono zbiórkę finansową na rzecz rodziny. Potrzebna jest kwota w wysokości 100 tys. złotych.

 

– Prosimy o pomoc ludzi o wielkich sercach w odbudowie domu. Idzie zima, a my byśmy chcieli jak najszybciej wrócić do własnego domu. Za każdą wpłatę będziemy wdzięczni. Na miejscu pracowało aż siedem jednostek gaśniczych, ale nie udało się opanować trawiącego nasz dom ognia – proszą kobiety.

 

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments