„Rodzina Szkołą Miłości” – w Przasnyszu rozmawiali o rodzinie i jej potrzebach

W piątek, 25 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu odbyło się spotkanie w ramach projektu „Rodzina Szkołą Miłości”. Wydarzenie zwieńczyła wystawa oraz koncert pt. „Zakochani na zawsze”.

 

Spotkanie poprowadziła Izabela Antosiewicz, trenerka mocnych stron i propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach i metody „zielonego ołówka”. Swój udział mieli także Aldona i Artur Wiśniewscy, małżeństwo z 35-letnim stażem.

– Aldona i Artur Wiśniewscy to katecheci, animatorzy kultury, wychowawcy, doradcy życia rodzinnego. W 2017 r. założyli Fundację „Tak dla Rodziny”, której misją jest promocja pozytywnego wizerunku małżeństwa. Są autorami wielu przedsięwzięć, spotkań z wielopokoleniowymi rodzinami, realizujący projekty z edukacji kulturalnej, patriotycznej i prorodzinnej – informuje Powiat Przasnyski.

 

– Dziękujemy Fundacji Tak dla Rodziny za wspólny, dobry czas dla małżeństw i rodzin oraz prelegentom za wiedzę dotyczącą życia w miłości, a także identyfikacji mocnych stron i drzemiących w każdym z nas możliwości – podsumowuje samorząd.

Na zakończenie, uczestników zaproszono na wystawę i koncert pt. „Zakochani na zawsze”.

Projekt „Rodzina Szkołą Miłości” został dofinansowany w konkursie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki Demograficznej.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments