Rodzice, którym urodziło się pierwsze dziecko, będą mogli zasadzić drzewo w Parku Miejskim

„9 listopada zapraszamy rodziców z Przasnysza, którym urodziło się pierwsze dziecko – do wspólnego sadzenia drzew w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki – zachęca burmistrz Łukasz Chrostowski.

 

Miasto Przasnysz pozyskało ponad 60 tys. zł na uzupełnienie drzewostanu w ramach programu „Mazowsze dla klimatu” w naszych miejskich parkach. Pojawił się pomysł, by drzewa sadzili rodzice nowo narodzonych dzieci.

„Wspólnie z rodzicami posadzimy blisko 100 drzew (kasztanowiec biały, dąb szypułkowy, klon, jawor, lipa drobnolistna). Prosimy wszystkich chętnych o zgłoszenie się – informuje włodarz Przasnysza.

Dodajmy, że podobna akcja odbywa się w Chorzelach i tam cieszy się dużą popularnością. Już od kilku lat, rodzice nowo narodzonych dzieci, sadzą drzewa w tzw. Alei Dzieci.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JanJakubJankubowicz
JanJakubJankubowicz
27 dni temu

Burmistrz, który jeszcze niedawno przewodził marszom aborcjonistek będzie tworzył dziecięcą aleje. Hit!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
26 dni temu

Ty byś zapewne wolał dostać kebaba 🤣🤣

Abdulla Zeyad
Abdulla Zeyad
26 dni temu

wypraszam sobie podteksty!
Kiedy patalachy nas wpuscicie?
Niewierne czekaja!
Tak cie smieszy ze marzniemy na bialoruskiej granicy?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
26 dni temu
Reply to  Abdulla Zeyad

Naprawdę śmieszy Cię los tych nieszczęśników? To tacy sami ludzie jak Ty czy ja. Mają inny kolor skóry i wierzą w innego Boga. Myślisz że oni uciekają stamtąd z nudów? A że dali się wkręcić w białoruskie bajki o podróży do Europy, to już inna sprawa.

Muhamad Al Ashraf
Muhamad Al Ashraf
26 dni temu

nie rznij glupa,nie siedz bezproduktywnie przed klawiatura , bierz nyske (z ogloszenia 'zawioze’ ) i tachaj pod granice bo nasi masowo czekaja. Cos do cieplego do jedzenia wez, koce, derki, termosy z grzancem i kilka niernych do pociechy.
No i szykuj miejsce w domu a sobie w stodole.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
26 dni temu

Spokojny że mnie człowiek, ale tobie chętnie bym w ryj przyje*ał, głupku.

Omar Al Zarkawi
Omar Al Zarkawi
26 dni temu

jasne, tylko nie denerwuj sie bo ci zylka peknie 😉 Daj namiary, gdzie mieszqasz? zyczenie sie spelni. Moje tez… na pojednanie kulturowe, wypalimy pokojowa fajke wodna nargila shisha. Wspolnie ocenimy jak dobre warunki lokalowe dla naszych przybyszy w niedoli .Ile niewiernej masz w domu? daj znac. Wynagrodzimy z nawiazka, bedziesz zadowolony. Mam tez przeczucie ze nadawalbys sie na skutecznego mula . Gruzb karalnych sie nie boisz na publicznych forach (moderator spi?), nerwy trzymasz w cuglach-i taki pomocnik , lub kurier samrytanin by sie nam przydal Marku prawciwy, bo dotychczas wszyscy wpadaja z zyczliwa podwoska zblakanego przybysza od granicy bialoruskiej. A… Czytaj więcej »

Edek
Edek
23 dni temu

Dla pocieszenia niewiernych kilka młodych kózek, aby czas im szybciej minął.

Boguś
Boguś
26 dni temu

A może by tak mieszkanko z puli tych 400 tanich mieszkań? Bo za 20 lat Przasnysz będzie wsią z 5tys mieszkańców