Roczna odprawa w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu

W czwartek, 1 marca 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyła się roczna odprawa z udziałem Zastępcy Mazowieckiego Komendanta Policji insp. Marka Świszcza. Podczas odprawy podsumowano pracę przasnyskich policjantów w 2017 roku.

Spotkanie rozpoczęło się od złożenia meldunku I Zastępcy Mazowieckiego Komendanta Policji insp. Markowi Świszcz przez kom. Artura Łomiaka. W odprawie uczestniczyli zaproszeni goście oraz kierownictwo, policjanci i pracownicy cywilni  przasnyskiej jednostki.

Odprawa jak co roku ,miało na celu podsumowanie działań przasnyskiej policji w  2017r. oraz przedstawienie  zadań priorytetowych na 2018r. ukierunkowanych na  poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu. W swoim wystąpieniu Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, insp. Marek Świszcz wysoko ocenił   pracę przasnyskich policjantów na tle garnizonu mazowieckiego .

Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu  zaprezentował efekty pracy  pionu prewencji  komendy oraz stan bezpieczeństwa na terenie  powiatu przasnyskiego. Podkreślił bardzo dobrą współpracę z władzami samorządowymi  i podziękował za przekazaną pomoc finansową i wsparcie przasnyskiej policji. Następnie I Z-ca Komendanta Powiatowego nadkom. Jarosław Ciarka przedstawił wyniki pracy pionu kryminalnego  mające duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Podczas odprawy  Komendant Mazowieckiej Policji uroczyście  wręczył pamiątkowy medal i List Gratulacyjny  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu  mł. asp. Arturowi Długokęckiemu – dzielnicowemu  KPP w Przasnyszu  ,  laureatowi konkursu  „Najpopularniejszy  Dzielnicowy  2017r.”  Na mł. asp. Artura Długokęckiego zagłosowało 2338 mieszkańców , co ze względu na liczbę oddanych głosów uplasowało dzielnicowego  na II miejscu w garnizonie mazowieckim  w ubiegłorocznej edycji konkursu. Ponadto Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu również wręczył laureatowi List  Gratulacyjny, Starosta Powiatowy uhonorował dzielnicowego  okolicznościową statuetką , a wiceburmistrz Miasta Przasnysza na ręce zwycięskiego dzielnicowego przekazała smartwatcha .

Na zakończenie Komendant Powiatowy w Przasnyszu podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za całoroczną, owocną pracę podkreślając, że był to bardzo dobry rok.

Zaproszeni goście: Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski, Wiceburmistrz Miasta Przasnysz Wiesława Helwak,  prokurator z Prokuratury Rejonowej  w Przasnyszu  Dorot Szczepkowska podziękowali policjantom za uzyskane wysokie wyniki w 2017 roku i życzyli wielu sukcesów w bieżącym roku.

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments