Retro Party w Capitol Club

„Zapraszamy do wspólnej zabawy przy hitach z dawnych lat w zupełnie nowej odsłonie przy akompaniamencie saksofonu!”
DJ Novo ( Gramma Records )

Na scenie klubowej od ponad 10 lat. Obecnie rezydent Klub Standard Mrągowo. Na swoim koncie ma kilka wydanych singli m.in „Tokyo Story”, który supportowali najlepsi polscy dj-e grający muzykę house m.in Neevald, Matush, Miqro. Utwór oprócz wsparcia dj-ów swoją premierę miał w rozgłośni radiowej Planeta FM Poznań w audycji DJ-a Neevalda „Klub FM”. Został również wydany na oficjalnym samplerze Sunrise Festival 2012 skompilowanym przez duet Miqro & Miklwish.

Kolejnym sukcesem był singiel „Saxy Lipstick” nagrany wspólnie z saksofonistą Tomaszem Mieczykowskim. Utwór wbił się na sam szczyt najlepiej sprzedawanych utworów w sklepie djtunes.com, zyskał również rozgłos i promocję medialną w największych ogólnopolskich portalach klubowych. Swoje 3 grosze dorzuciła również Patrycja Malinowska ( finalistka programu „Mam talent”, która w wydaniu sylwestrowym telewizji TVN zaśpiewała do podkładu „Saxy Lipstick”.

Tomek Mieczykowski ”Mieczyk”-muzyk,saksofonista,producent

Już od najmłodszych lat związany jestz różnymi stylami i gatunkami muzyki od muzyki klasycznej poprzez folklor ,muzykę pop aż do jazzu i wielu odmian muzyki improwizowanej.

Od 1992 jeździ i koncertuję prawie we wszystkich krajach Europy m.in. Hiszpania, Portugalia, Francja, Włochy, Holandia, Grecja, Niemcy, Macedonia,Luxemburg,Korsyka,Sardynia.
Występowałem również w U.S.A i Egipcie

W latach 2001-2004 występował jako saksofonista w zespole Norbiego z którym zagrał kilkaset występów zarówno w kraju jak i za granicą m.in Włochy (Maso Corto) ,Niemcy (Kolonia)

Ma za sobą również wiele występów telewizyjnych m.in. ”Kawa czy Herbata”,”Pytanie na śniadanie”, występ w polskiej edycji programu ”Idol”.
Występowałem również jako saksofonista na wyborach Miss Polonia w Hagen – Niemcy.
Brał udział w jubileuszu pracy artystycznej Krzysztofa Krawczyka w łódzkim teatrze z którym również miałem okazję wystąpić na scenie.


Retro-party-nowe
_MG_3997 IMG_8941b IMG_9111b IMG_9117 face IMG_9442


Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments