Restauracja McDonald’s w Mławie oficjalnie otwarta

2 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie nowej restauracji McDonald’s w Mławie. Lokal znajduje się przy ulicy Płockiej 132 i jest usytuowany na trasie z Warszawy do Gdańska. Restauracja została zaprojektowana w stylu Wood & Stone, który wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem, bazującym na połączeniu elementów drewnianych i kamiennych. W dniu otwarcia na gości czekała promocja – Coca-Cola do każdego zamówienia.

 

Restauracja w Mławie jest jednym z ponad 150 lokali McDonald’s w regionie centralnym, obejmującym województwa mazowieckie, łódzkie i kujawsko-pomorskie. Zdecydowana większość restauracji w tym regionie zarządzana jest przez lokalnych przedsiębiorców – 23 franczyzobiorców sieci.

 

Nowa restauracja McDonald’s w Mławie otwarta jest codziennie w godzinach 6:00 – 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s.

 

Lokal w Mławie jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 80 pracowników, w tym 14 menadżerów. Na zewnątrz restauracji, do dyspozycji gości są także stojaki dla rowerów oraz parking dla samochodów osobowych. W otoczeniu lokalu znajduje się także plac zabaw dla dzieci oraz ogródek.

 

Restauracja w Mławie reprezentuje region Centrum, obejmujący województwa mazowieckie, łódzkie i kujawsko-pomorskie. W sumie system McDonald’s w tym regionie zatrudnia ponad 8 tys. pracowników i wpłaca do budżetu ponad 35 mln PLN m.in. na składki na ubezpieczenia społeczne oraz podatek od nieruchomości. Z siecią McDonald’s współpracuje także 22 dostawców z regionu.

 

Źródło McDonald's
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bongo
Bongo
1 miesiąc temu

U nas kiedy ?? Przecież jest tyłu przedsiębiorców mogliby wziąść w franczyzę. Milion wsadziliby a zyski na pewno duzi większe tylko lokalizacja przy K57

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
odpowiada  Bongo

No to inwestuj jak taki kozak jesteś.
Aha, ta bańka to na co? Na zagospodarowanie placu wokół budynku chyba i na neon.

Jak słyszę że ktoś w niedzielę z rodziną jedzie kilkadziesiąt kilometrow żeby zjeść obiad w maku, to mnie śmiech ogarnia. O ile whopoera z BK jeszcze da się zjeść, to ten cały big mac to śmiech na sali. Do tego cola z kranówki. Tylko frytki mają dobre. Za 10 złotych więcej możesz zjeść normalny obiad w Przasnyszu.

Bongo
Bongo
1 miesiąc temu

Nie wysilaj się. I tak MC ma dużo lepsze wzięcie i jest bardziej rozpoznawalny niż burger . Widać to nawet po kolejkach

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
odpowiada  Bongo

Jedzmy gówno. Miliony much przecież nie mogą się mylić.

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Marek się śmieje, bo wszyscy nie robią, tak jak on chce żeby robili :] Żebyś się jeszcze pośmiał, to i mi się zdarza ruszyć z rodziną do MC lub BK na obiad ale co w tym jest śmiesznego? Ile można stołować się w Przasnyszu i najbliższych okolicach? Chyba że mnie zaskoczysz, możesz próbować. Big mac średniak, spróbuj Maestro lub Drwala jak będzie w ofercie. A Whooper, odnoszę wrażenie że dużo zależy od restauracji. Lata temu mieszkałem blisko M1 Marki i tamtejszy Whooper był mega, od kilku lat jest tam mega przeciętny, jestem tam rzadko i może trafiałem na taką zmianę,… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
odpowiada  Adam

No to spróbuję przy okazji tego drwala. Zobaczymy co to za kozak.

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Drwal pojawia się gdzieś w okolicy listopada a znika Maestro. Potem znika Drwal a pojawia się Maestro. Jak na sieciówkę jest naprawdę dobrze.

zxr
zxr
1 miesiąc temu
odpowiada  Bongo

Milion? Nie wiesz o czym mówisz.

mieszkaniec
mieszkaniec
1 miesiąc temu

popieram Bongo, gdyby tylko ktoś chciał zainwestować to czysta kasa i interes życia… w Przasnyszu jak w Ciechanowie, w weekendy trudno się by było dostać, a w tygodniu zawsze ktoś przejeżdża…

Bongo
Bongo
1 miesiąc temu
odpowiada  mieszkaniec

Oczywiście tym bardziej że na szlaku mazurskim nie ma żadnego maca dopiero w Pułtusku

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
odpowiada  mieszkaniec

Zorientuj się najpierw, ile kapusty trzeba włożyć na start. I zapewniam Cię, że w realiach przasnyskich taka inwestycja przez 30 lat się nie zwróci.

Adriano
Adriano
1 miesiąc temu
odpowiada  mieszkaniec

Że też nikt na to nie wpadł wcześniej. Otwieraj zanim ktoś Cie uprzedzi.