Reprezentanci UMKS Warrior MMA Team Przasnysz z Ostrołęki wrócili z pucharami

W niedzielę, 26 września w Ostrołęce odbyła się Liga Sportów Walki „Kurpiowska Kuźnia Mistrzów”. Wśród startujących byli reprezentanci Klubu UMKS Warrior MMA Team z Przasnysza.

 

W minioną niedzielę w Ostrołęce odbyła się Liga Sportów Walki „Kurpiowska Kuźnia Mistrzów”. Zawodnicy biorący udział w walkach byli dobierani na podstawie systemu klasowego, czyli tak zwanej warszawskiej Grandy oraz wagi zgodnie z regulaminem Kuźni.

Klub UMKS Warrior MMA Team z Przasnysza reprezentowało trzech zawodników: Gracjan Żebrowski, Adrian Jankowski oraz Bartosz Wdowiński.

 

Gracjanowi Żebrowskiemu, w formule boks do 60 kg, udało się wygrać swoją pierwszą walkę w życiu. Sukces w formule boks do 62 kg osiągnął także Adrian Jankowski. Bartosz Wdowiński przegrał walkę w formule K1 do 77 kg z reprezentantem gospodarzy na punkty, ale nie jednogłośnie.

– Chłopaki pokazali serducho do walki, za co mam wielki szacunek do nich. Zwłaszcza dla Gracjana, dla którego to była pierwsza walka na ringu i pierwsza walka ze stresem. Nie jest łatwo wyjść przed setki ludzi i pokazać swoje umiejętności. Chłopaki udowodnili, że ze stresem radzą sobie coraz lepiej, co zaowocuje większą ilością zwycięstw – skomentował zawody trener Karol Zyra.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments