Reprezentacja ZSP w Chorzelach na targach edukacyjnych w Wielbarku

Uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Chorzelach wzięli udział w Targach Edukacyjnych w Wielbarku

 

5 kwietnia w Wielbarku odbyły się Targi Edukacyjne, których organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi. Hasłem wydarzenia było: „Jaką szkołę wybiorę?”. Ofertę edukacyjną zaprezentował także Zespołu Szkół Powiatowych w Chorzelach.

– Nasza szkoła przygotowała bogatą ofertę edukacyjną. W roku szkolnym 2023/2024 planowane jest utworzenie dwóch klas liceum ogólnokształcącego o profilu ogólnym z możliwością wyboru trzech przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Szkoła oferuje naukę w Technikum Hotelarskim oraz w Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz edukację w wielozawodowej Szkole Branżowej I stopnia w zawodach: kucharz, rolnik, elektryk oraz operator maszyn i urządzeń maszyn do produkcji drzewnej – informuje ZSP w Chorzelach.

 

Podczas targów chorzelska szkoła zaprosiła do obejrzenia prezentacji i filmu promującego szkołę. Ósmoklasiści otrzymali foldery oraz zostali poczęstowani słodkościami przygotowanymi przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

– Uczniowie i nauczyciele odpowiadali na pytania związane z nauką w ZSP Chorzele. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni oczekiwania uczniów i ich rodziców  – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments