Remont Ośrodka Zdrowia w Zarębach

Dobiega końca remont pomieszczeń w budynku Ośrodka Zdrowia w Zarębach, którego realizacji podjęła się gmina Chorzele. Inwestycja mogła się odbyć dzięki środkom, które zabezpieczyli radni w budżecie.

 Inwestor – gmina Chorzele, reprezentowana przez Beatę Szczepankowską, mogła przeprowadzić postepowanie w wyniku którego został wyłoniony wykonawca zamówienia, podpisana została umowa i przystąpiono do realizacji inwestycji.

Wykonawcy przeprowadzili remont dwóch pomieszczeń lekarskich (tzw. gabinet szczepień oraz gabinet lekarski mieszczący się po prawej od wejścia do przychodni), korytarza w przychodni, stolarki drzwiowej, oświetlenia oraz dokonali wymiany instalacji elektrycznej wraz z rozdzielnią elektryczną i zabezpieczyli całość instalacji poprzez montaż odpowiednich bezpieczników. Remont rozpoczął się 4 kwietnia i potrwał do 9 maja, kiedy to wykonawca zgłosił gotowość wykonanych robót do obioru. Prace ze względu na wiek budynku i użytych w jego konstrukcji technologii nie należały do łatwych i wymagały zastosowania różnych technologii prac przez wykonawcę. Na szczęście nad całością inwestycji czuwał wyłoniony przez inwestora – inspektor nadzoru, czyli Marcin Płoski. Całość kosztów inwestycji wyniosła  47 038,37 zł brutto.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments