Relacja z Mistrzostw Europy Open i Pucharu Europy, Lublin 26-27.11.2016.

W dniu 26-27.11.2016 w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy. Zawody zostały przeprowadzone w przepisach IKO z udziałem niemal 600 zawodników z 17 państw. Ciechanowski Klub Karate Kyokushin reprezentowali zawodnicy z trzech sekcji: Ciechanów, Krasne, Kraszewo.

Wyniki naszych reprezentantów:

Chłopcy kumite 14-15 lat -75kg

Jakub Kraśniak – III miejsce. Stoczone trzy walki: dwie wygrane zdecydowaną przewagą, trzecia o wejście do finału przegrana z bardzo mocno bijącym reprezentantem Ukrainy.

Dziewczęta kumite 12-13 lat -45kg

Aleksandra Trzepanowska – III miejsce. Stoczyła dwie walki, pierwsza wygrana zdecydowaną przewagą, druga przegrana przez ippon.

Również dwie walki stoczyła Wiktoria Głowacka, w kategorii dziewczęta kumite 12-13 lat +45kg. Pierwszą walkę wygrała zdecydowanie z cięższą reprezentantką Węgier, zdobywając wazari, przez kopnięcie na głowę. Drugą walkę o wejście do strefy medalowej, niestety przegrała, lecz walka ta była bardzo wyrównana i została rozstrzygnięta niejednomyślną decyzją sędziów.

Pozostali zawodnicy – Weronika Krzywnicka, Wiktoria Głowacka, Kacper Pawikowski, Jakub Pędzich – wszystkie swoje walki toczyli w pięknym stylu i z ogromnym zaangażowaniem, lecz zabrakło trochę szczęścia, by zakwalifikować się do strefy medalowej.

Bardzo duże brawa za waleczną postawę i hart ducha, brawa dla wszystkich całej kadry.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments