Rekrutacja w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie na półmetku

Dobiegł końca pierwszy etap rekrutacji na studia w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. Liczba przyjętych kandydatów na pierwszym etapie rekrutacji kształtuje się na poziomie lat ubiegłych. Jak dotychczas największym zainteresowaniem cieszą się pielęgniarstwo i informatyka. Drugi etap rekrutacji rozpoczął się 2 sierpnia i potrwa do 23 września. Maturzyści, którzy w sierpniu poprawią maturę, mają również szanse na studiowanie – rekrutacja uzupełniająca potrwa do 30 września 2022 roku.

 

PUZ im. Ignacego Mościckiego to jedyna w naszym regionie uczelnia publiczna oferująca bezpłatne studia stacjonarne. Oferta obejmuje dwanaście kierunków kształcenia na studiach inżynierskich, licencjackich i magisterskich.

Uczelnia posiada bardzo dobrze rozwinięty system pomocy materialnej (stypendia) wspierający tych studentów, którzy założyli własne rodziny, studentów z niepełnosprawnościami, jak również znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Studenci osiągający sukcesy naukowe, artystyczne czy sportowe mogą otrzymać stypendium Rektora.

 

Ciechanowska Uczelnia to miejsce przyjazne do studiowania. Doświadczona, wspierająca studentów kadra dydaktyczna, nowoczesne, dobrze wyposażone pracownie, laboratoria, sale dydaktyczne, Dom Studenta, możliwość korzystania z hali sportowej, basenu, siłowni, Klubu Studenta – to wszystko zachęca do studiowania. PUZ wspiera ambitnych, młodych ludzi, którym nie brakuje zapału i ciekawości.

Rekrutacja na wszystkie kierunki studiów PUZ w Ciechanowie i Mławie trwa. Szczegółowe informacje o rekrutacji, a także informacje z życia Uczelni można znaleźć na stronie www.puzim.edu.pl.

 

 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments