Rekordowa wielkanocna zbiórka żywności w przasnyskim 2. ORel-u

W czwartek, 6 kwietnia 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu podsumował V Wielkanocną Zbiórkę Żywności. Zebrano rekordową ilość produktów.

 

Po raz piąty żołnierze oraz pracownicy 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu przystąpili do Wielkanocnej Zbiórki Żywności. 6 kwietnia podsumowano akcję. Dary trafiły do potrzebujących.

– Okres świąteczny to czas, w którym osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej wymagają szczególnej troski. Stąd też dwa razy w roku, zarówno w okresie wielkanocnym jak i bożonarodzeniowym już od trzech lat organizujemy zbiórki, których celem jest zapewnienie godnych, radosnych świąt potrzebującym mieszkańcom naszego miasta i powiatu. Jako żołnierze z natury jesteśmy solidarni, potrafimy się zjednoczyć i doskonale rozumiemy naszą odpowiedzialność, a także nadzieje pokładane w nas przez społeczeństwo, dlatego cieszy mnie hojność naszych żołnierzy i pracowników – komentuje płk dypl. Bogusław Postek.

 

–  Ku naszemu zadowoleniu tegoroczna akcja przerodziła się w zdrową rywalizację pomiędzy pododdziałami Ośrodka, gdzie zwycięska pod względem ilości ofiarowanych produktów okazała się kompania rozpoznania radiowego. Dzięki temu już w dniu dzisiejszym wszystkie dary trafią do ponad pięćdziesięciu potrzebujących osób – dodaje.

Podczas tegorocznej akcji zbierano przede wszystkim artykuły spożywcze i chemiczne z długą datą ważności oraz takie, które obdarowani będą mogli wykorzystać podczas świąt wielkanocnych. Udało się zgromadzić prawie 2000 kilogramów darów.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Brawo, i oby tak dalej

Grześ
Grześ
1 rok temu

Co to za koczkodony