Rekonstruktorzy z 14. PSS Przasnysz w serialu “Stulecie Winnych” [FOTO]

Pomimo pandemii GRH 14. Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza nie może usiedzieć bezczynnie. Rekonstruktorzy z naszych okolic występują ostatnio w popularnym serialu “Stulecie Winnych”.

 

Serial emitowany w TVP1 bije rekordy oglądalności. Rekonstruktorzy z Przasnysza jeździli na plan filmowy między innymi do Stoczni Gdańskiej i Warszawy.

– W czasie pandemii i na planie filmowym panuje rygor, dlatego każdy wchodzący ma robiony test na koronowirusa. Rekonstruktorzy występują w roli strajkujących robotników jak i Milicji, ZOMO oraz Ludowego Wojska Polskiego. Na dzień dzisiejszy to nie koniec, czekają na nas kolejne ujęcia do “Stulecia Winnych” jak i innych nowych produkcji telewizyjnych ale to na razie tajemnica – mówi nam Mariusz Maciaszczyk.

 

 


 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ever
ever
3 miesięcy temu

To jeszcze taka anegdota z tych, co lepiej niech jest śmieszno, niż straszno: spotyka się dwóch kumpli z tej “branży” i jeden mówi: Traczyk – Stawska ma 91 lat – przeszła powstanie zapewne ma wyszkolenie wojskowe, Ochojska ma 63 lata, wydostała się z oblężenia w Sarajewie, – “wszystkie niebezpieczne, znają metody walki, wkoło nie wiadomo o co chodzi”. A Ty się pytasz: “po co tyle milicji?!”.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 miesięcy temu

Mamy Milicję, mamy LWP, a kto wcieli się w rolę Jarozbawa i Matołusza?

Stan
Stan
3 miesięcy temu

Psychiatra czeka.

Jola
Jola
3 miesięcy temu

Od 6 kwietnia 1990 r. jest w Polsce policja nieźle jesteś zacofany

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 miesięcy temu
odpowiada  Jola

No tak, ci kolesie ze zdjęć mają policyjne mundury. Gratuluję wiedzy.

Last edited 3 miesięcy temu by Marek (prawdziwy)