Rejestracja na badania rezonansem magnetycznym w Przasnyszu jeszcze nie teraz.

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu w związku z rosnąca ilością zapytań dotyczących badań RM postanowiła wydać oficjalny komunikat.

Rejestracja na badania RM zostanie uruchomiona dopiero po zawarciu przez Szpital umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na realizację świadczeń w zakresie Rezonansu Magnetycznego.

W chwili obecnej czekamy na ogłoszenie przez NFZ konkursu dotyczącego wykonywania badań. Szpital przystąpi do konkursu i będzie starał się uzyskać kontrakt. Niezwłocznie po uzyskaniu kontraktu i podpisaniu umowy, będzie możliwe wykonywanie badań Rezonansu Magnetycznego – informuje SP ZZPZ Przasnysz.

Wszelkie szczegóły dotyczące działalności pracowni Rezonansu Magnetycznego będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej Szpitala, Starostwa Powiatowego oraz naszym portalu.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

Czyli kupione, zapłacone, poświęcone, a teraz będziemy myśleć, jak tu podpisać kontrakt z NFZ. Dobre, nie ma co.
Proponuję przynajmniej udostępnić obiekt zwiedzającym.

Zenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
4 lat temu
Reply to  Marek

Mi to się wydaję że ten rezonans to będzie maszynką do zarabiania pieniędzy i żaden NFZ nie będzie wtykał tu nosa.Korzystać będą Ci których na to stać.

Marek
Marek
4 lat temu

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że miałeś rację. Dla mnie to naprawdę śmieszna sytuacja. Parę baniek wydane, a wraz miesiącami będzie kontrakt załatwiany.

Krystyna
Krystyna
4 lat temu

Krystyna. Piszecie same głupoty.Nie znacie procedur.Potraficie tylko krytykować.Kontrakt na wykonywanie usług rezonansem będzie niebawem i pacjenci ze skierowaniem będą mieli możliwość wykonania badania nieodpłatnie.

Zenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
4 lat temu
Reply to  Krystyna

Pożyjemy,zobaczymy

Wojek
Wojek
4 lat temu

Cały Przasnysz cała Polska ?