Regina Grzelak wiceburmistrzem Miasta i Gminy Chorzele

1 marca, burmistrz Beata Szczepankowska powołała na stanowisko swojego zastępcy Reginę Grzelak. Nowa wiceburmistrz pełniła już tę funkcję w latach 2012 – 2014.

 

Regina Grzelak pracowała dotychczas w Urzędzie Wojewódzkim, Izbie Skarbowej oraz w ostatnich latach – w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego – jako audytor.

Nowa wiceburmistrz jest magistrem administracji, skończyła studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości, posiada certyfikat audytora wewnętrznego. W pełnieniu obowiązków zastępcy burmistrza, pomogą nabyte przez lata umiejętności z zakresu: funkcjonowania finansów publicznych, ordynacji podatkowej, kodeksu postępowania administracyjnego, zamówień publicznych, a także wykorzystania środków unijnych.

 


 

 

 

 

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Que
Que
1 miesiąc temu

A dzie maseczka? Przyłbic już nie wolno

Aro
Aro
1 miesiąc temu
odpowiada  Que

Nie wolno?bo w TVP tak powiedzieli? To odsyłam to Rozporządzenia (które i tak jest nielegalne). W Rozporządzeniu mowa jest o noszeniu maseczki(nie ma mowy jaka ona ma być),a w języku polskim maseczka to może być z alg lub błota. Żadna maseczka nie chroni przed wirusem!!!!

Last edited 1 miesiąc temu by Aro