Recital Adrianny Biedrzyńskiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu

W piątkowy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie ze znaną aktorką teatralną i filmową, a także piosenkarką, Adrianną Biedrzyńską. Rozmowę poprowadził Marcin Michrowski.

 

Podczas spotkania przybyli goście mogli posłuchać piosenek w wykonaniu artystki takich jak: ”Bo we mnie jest seks”,  ”Tango Kat”, czy ”Jej portret”. Adrianna Biedrzyńska opowiadała także o sobie i swojej pracy artystycznej.

– Mówiła m.in. o tym, że miała niebywałe szczęście do ludzi, których w swoim życiu spotkała wystarczy wymienić choćby: Kalinę Jędrusik, Irenę Kwiatkowską,. Romana Wilhelmiego. Aktorka wracała do ról, które wykreowała w takich filmach jak: ”Co dzień bliżej nieba” gdzie stanęła przed kamerą po raz pierwszy, „Dekalogu” Krzysztofa Kieślowskiego, ”Pajęczarkach” Barbary Hass, wielokrotnie grając również w produkcjach zagranicznych – informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

 

Aktorka urzekła słuchaczy anegdotami i ciekawostkami ze swojego życia. Spotkanie zakończyła wiązanką polskich przebojów, którą publiczność nagrodziła gromkimi brawami i prośbą o bis.

– Wspaniały wieczór, piękne oddające emocje wykonanie utworów,  wulkan energii i jednocześnie delikatna,  wrażliwa kobieta – to tylko niektóre z wrażeń jakimi dzielili się na „gorąco” wychodzący z recitalu goście – relacjonuje MBP i dziękuje za pomoc techniczną państwu Annie i Januszowi Nachtygalom.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments