Recital Adrianny Biedrzyńskiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu – zaproszenie

W piątek 27 maja 2022 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu odbędzie się recital Adrianny Biedrzyńskiej.

 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Poprowadzi je Marcin Michrowski. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą zgłaszać się po odbiór bezpłatnych zaproszeń w bibliotece głównej. Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 502 087 037.

Adrianna Biedrzyńska jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną oraz wokalistką.  Na przełomie lat 80. i 90. XX wieku była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, Wiktora oraz Złotej Kaczki. Oglądać mogliśmy ją m.in. w „Piłkarskim pokerze” Janusza Zaorskiego, „Dekalogu IV” Krzysztofa Kieślowskiego, „Pierścionku z orłem w koronie” Andrzeja Wajdy czy „Pajęczarkach” Barbary Sass. Szerokiej publiczności znana jest z roli w serialu „Barwy szczęścia” czy „Klan”.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mistrz
Mistrz
1 miesiąc temu

Można by było okrągłe stoliki postawić, na nich lampka , przy stoliku max 2 osoby . I do tego lampka wina . I recital z prawdziwego zdarzenia

Halina
Halina
1 miesiąc temu

Biblioteka jest świetna, ale to nie miejsce na recitale, akustyka nie ta no i sufit na głowę spada ….