Ratownictwo Medyczne Przasnysz prosi o pomoc ❗❗❗

Początek nowego roku nie zapowiadał, tego co dzieje się w obecnej chwili. Mieliśmy mnóstwo pomysłów, aby promować Ratownictwo Medyczne, tym samym szerzyć promocję zdrowia i dostarczać Wam wiele ciekawych informacji. Wraz ze starostą Powiatu Przasnyskiego oraz Dyrektorem SPZOZ Meditrans Ostrołęka, ruszyliśmy z wielką akcją #PluszakdlaRatownictwa. Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania i tym samym pokazała jak wielkie macie serducha.

 

W obecnej chwili to my jako nieliczna grupa Ratowników Medycznych zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. W związku z panującą pandemią wirusa COVID-19 każdy musi zachować wszelkie środki ostrożności oraz ochrony własnej, ale w naszej pracy priorytetem jest Wasze życie i zdrowie. Nadal jeździmy do różnych zdarzeń, jesteśmy na pierwszej linii walki z wirusem, narażamy własne zdrowie, a tym samym zdrowie naszych bliskich lub innych, którzy mają z nami kontakt. Nasze środki ochrony własnej już się kończą, potrzebujemy wszelkich środków, które w danej chwili są o wiele droższe i o wiele trudniej dla nas dostępne.

Zwracamy się do Was z apelem Pomóżcie NAM by chronić WAS ‼️

Codziennie słyszymy wasze słowa wsparcia, które niesamowicie budują w nas pozytywne emocje. Tym samym pokonujemy własny lęk i obawy przed ryzykiem jakiemu musimy codziennie stawiać czoła.

Drodzy Państwo, zwracamy się z prośbą do Was o przedmioty, które są teraz naszym podstawowym narzędziem pracy.?

➡️ Maski chroniące drogi oddechowe
➡️ Kombinezony
➡️ Gogle ochronne oraz przyłbice
➡️ Środki do dezynfekcji rąk oraz powierzchni w ambulansie
➡️ Wszelkie środki ochrony własnej

Organizujemy również wsparcie pieniężne na stronie zrzutka.pl ( link poniżej ) na zakup wyżej wymienionych środków. Wszelkie dowody zakupów zostaną udostępnione na naszej stronie.

Wasza pomoc trafi dla Ratowników Medycznych stacjonujących na podstacjach w Przasnyszu, Chorzelach oraz Jednorożcu.

Jeżeli macie pytania jak przekazać pomoc lub inne, zwracamy się o napisanie wiadomości prywatnej na Facebook lub emial: ratownictwomedyczneprzasnysz@gmail.com

Pomóżcie NAM – by chronić WAS

Ratownictwo Medyczne Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
4 lat temu

Szwejowi pomoge! 😀