Rankiem woda lała się strumieniami. Pijany kierowca wjechał w hydrant [VIDEO]

Policjanci zatrzymali 21-letniego kierowcę opla, który w minioną niedzielę o godz. 5.00 postanowił jechać do sklepu. Jazdę zakończył na hydrancie. Uczciwie zgłosił całe zdarzenie policji. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

 

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w Ciechanowie.

– Zgłaszający mężczyzna poinformował, że przed chwilą uderzył swoim pojazdem w hydrant. We wskazanym miejscu policjanci zastali opla, a za jego kierownicą 21-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna uczciwie przyznał mundurowym, że pił alkohol, a następnie wsiadł za kierownicę, ponieważ chciał jechać do sklepu – przekazuje asp. Magda Zarembska, oficer prasowa KPP w Ciechanowie.

– W niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w hydrant. Uderzenie było na tyle silne, że z uszkodzonego hydrantu na drogę zaczęła się lać woda strumieniami. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu pogotowia wodno-kanalizacyjnego. Badanie stanu trzeźwości 21-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie – dodaje rzeczniczka.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał. 21-latek stracił prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments