Rafał Smoliński dwukrotnie na podium w Biegu Strażackim o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej

Dwóch przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wzięło udział w biegu strażackim w ramach XIII edycji biegu „ AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Rafał Smoliński dwukrotnie stanął na podium.

 

W niedzielę, 19 czerwca w Garwolinie odbył się Bieg Strażacki o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej na dystansie 10 kilometrów w ramach XIII edycji biegu „ AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Udział w imprezie wzięło ponad 250 zawodników, w tym dwóch przedstawicieli przasnyskiej komendy PSP.

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek, a najlepszym biegaczom wręczono puchary ufundowane przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej i nagrody rzeczowe ufundowane przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

 

– W zawodach wzięło udział dwóch reprezentantów naszej komendy PSP: kpt. Bartosz Prekiel i mł.kpt. Rafał Smoliński, który wśród strażaków w kategorii mężczyzn M30 zajął 2. miejsce oraz w kategorii ogólnej M30 zajął 3. miejsce. Uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naszym reprezentantom – relacjonuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments