Radny Sławomir Czaplicki jednodniowym burmistrzem Przasnysza.

Radny miejski Sławomir Czaplicki sprawował dziś urząd burmistrza Miasta Przasnysz. To efekt udziału w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego wylicytował „Dzień w fotelu burmistrza Miasta Przasnysz Łukasza Chrostowskiego”.

Sławomir Czaplicki z samorządem związany jest od 20 lat. Wcześniej powiatowym, od tej kadencji miejskim, gdzie uzyskał mandat radnego. Dzień w Urzędzie Miasta rozpoczął się od rozmowy z burmistrzem Łukaszem Chrostowskim i symbolicznego przekazania obowiązków. Potem obaj Panowie ruszyli do działań. Łukasz Chrostowski z „nowym” burmistrzem odwiedził wydziały magistratu, a następnie kilka jednostek organizacyjnych. Czas nie był sprzymierzeńcem, ale udało się być również w Muzeum Historycznym i Szkole Podstawowej nr 3, którą obaj kończyli. „Burmistrzowie” sporo czasu spędzili na terenie miasta omawiając, jak informują, sprawy bieżące i potrzeby mieszkańców.

W fotelu burmistrza siedziałem za namową Pana burmistrza chwilkę. Tak, jak burmistrz Chrostowski, wolę działanie i bycie wśród ludzi. Ich sprawy bardzo leżą mi na sercu. Staram się jak najlepiej im służyć. Jestem dość dobrze zorientowany w sprawach Miasta, ale dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo pożyteczny. Pozyskałem sporo cennych informacji, spotkałem się z burmistrzem, urzędnikami i pracownikami jednostek organizacyjnych, ale też mieszkańcami. Dziękuję Panu burmistrzowi i całej miejskiej ekipie za bardzo ciepłe przyjęcie. Ci ludzie wykonują na rzecz naszych mieszkańców, dzieci, młodzieży, czy seniorów kawał dobrej, choć trudnej i nie zawsze widocznej roboty. Nie udało się być wszędzie, ale wszystkich za pośrednictwem państwa portalu serdecznie pozdrawiam. A przede wszystkim mieszkańców Przasnysza i swojego Osiedla oraz okręgu wyborczego, gdzie jestem radnym i który jest mi szczególnie bliski. Działam więc dalej i już wkrótce będę miał kolejne dobre wiadomości – podsumował dzień radny.

 

Sprawdź również
guest
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irek
Irek
2 lat temu

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Wielu ludzi nadal żałuje, ze pan Czaplicki nie kandydował na burmistrza…

Czarek
Czarek
2 lat temu

To žeby…naszą się chłopaki hahhhhhh

Ala
Ala
2 lat temu

Bawią się to raczej pomyłka z tym burmistrzem. On nic nie wie ale żeby zorganizowaci coś pożytycznego w Przasnyszu to nic.tępy…

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

A ja tam bym chętnie zobaczył radnego Czaplickiego w fotelu Starosty.
Byłoby ciekawie ?.

Kasia
Kasia
2 lat temu

A nie mogl pan burmistrza zostawić w szkole na zajęcia z zarządzania?

ANIA
ANIA
2 lat temu

Wieeeelka szkoda, ze nie jest to zamiana na stałe?

Małgosia S
Małgosia S
2 lat temu

Byłem,zobaczyłem , uwierzyłem

Małgosia
Małgosia
2 lat temu

Ta Pani, to naprawdę ma parcie na szkło.

Przasnysiak
Przasnysiak
2 lat temu
Reply to  Małgosia

A kto to jest ta Pani?

KIM
KIM
2 lat temu

Szkoda, ze tylko na jeden dzień. Sławek byłby swietnym burmistrzem.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  KIM

A współpraca z Powiatem dopiero by rozkwitła, fiu fiu ?.

Ja znajoma
Ja znajoma
2 lat temu

Ale jaja wszędzie się pcha

Paweł
Paweł
2 lat temu
Reply to  Ja znajoma

Święta prawda- tam, gdzie trzeba działać, pracować, coś zmienić na lepsze, tam zawsze się pan radny Czaplicki pcha. Może dlatego, ze inni się nie pchają, zeby pozytywnie zadziałać….

Japycz
Japycz
2 lat temu

Starosta B. to mógłby co najwyżej Czaplickiemu sznurówki wiązać… Wreszcie by zobaczył, jak wygląda czysty but męski ?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Japycz

Jego Idol chodzi w brudnych butach z porwanymi sznurówkami. Więc B po prostu go naśladuje.

Janka
Janka
2 lat temu

Brawo bo pieniążki pana Sławka poszły na potrzebujące dzieci. A na marginesie to my widzimy ze radny działa, a ze potrafi się dogadać z burmistrzem to korzystają mieszkańcy.

Sławek Czaplicki
Sławek Czaplicki
2 lat temu

Najważniejsze, że pieniążki, dzięki licytacji ogłoszonej przez burmistrza Łukasza Chrostowskiego trafiły na dobry cel ? obaj jesteśmy z tego zadowoleni ?

Optymistka
Optymistka
2 lat temu

Pan Sławek to jedyny radny który poza pustymi słowami działa i stara się dbać o swoje podwórko, ktorym jest Przasnysz. Kibicuję mu bo wzbudza zaufanie społeczne w przeciwieństwie do Pana starosty. Myślę że gdyby chciał to już dawno siedziałby w fotelu burmistrza albo statosty ale jemu zależy na ludziach a nie na władzy?