Radni gminy Przasnysz jednogłośnie za budową basenu.

30 listopada radni gminy Przasnysz jednogłośnie podjęli uchwałę upoważniającą wójt gminy Przasnysz do podjęcia kroków, które wspomogą Miasto Przasnysz w budowie basenu.

Rada gminy Przasnysz upoważniła wójta do podjęcia działań w celu współdziałania w partnerstwie z miastem Przasnysz w realizacji projektu budowa basenu krytego wraz z lodowiskiem sezonowym w Przasnyszu.

Kompleks sportowy, który będzie budowany przy stadionie w Przasnyszu, umożliwi naukę pływania dla najmłodszych i pływania rekreacyjnego, zapewni warunki do trenowania i rozgrywania meczów piłki wodnej, gimnastyki rehabilitacyjnej, trenowania i przeprowadzanie zawodów pływania synchronicznego oraz przeprowadzania kursów ratowniczych i instruktorskich.

Przyjemne spędzenie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół umożliwi także kryte lodowisko. Od listopada do marca będzie można jeździć na łyżwach w takt towarzyszącej muzyki, a poza sezonem lodowisko będzie się zmieniać w boisko treningowe np. do siatkówki, koszykówki czy tenisa.

Kompleks ten będzie doskonałą bazą do uprawnia sportów i rekreacji nie tylko dla mieszkańców Przasnysza, ale także sąsiednich gmin, a nawet powiatów..

UM Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments