PZD w Przasnyszu sprzedaje Opla Astrę. Cena wywoławcza to 500 zł

Powiatowy Zarząd Dróg w Przasnyszu ogłosił przetarg na sprzedaż samochodu osobowego marki Opel Astra Classic. Auto jest powypadkowe.

 

Swoją ofertę na przystąpienie do przetargu kupna samochodu należącego do Powiatowego Zarządu Dróg w Przasnyszu należy złożyć do 4 września do godz. 10.00.

Wizji lokalnej samochodu można dokonać w Jednorożcu, na ul.Warszawskiej 24a w godz. od 8.00 do 15.00 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Cena wywoławcza auta wynosi 500 zł brutto, zaś wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej to kwota 50 zł brutto.

Sprzedawany przez Powiatowy Zarząd Dróg w Przasnyszu pojazd był wykorzystywany do wykonywania obowiązków służbowych od 2005 roku do 2022 roku.

 

– Podczas użytkowania samochód przejechał 359 tys. km. Brak sprawności technicznej samochodu wynika z udziału w wypadku drogowym – informuje sprzedający.

Jak informuje Powiatowy Zarząd Drów w Przasnyszu, na auto spadł konar drzewa. W wyniku tego zniszczeniu uległy elementy:

  • szyba przednia czołowa
  • maska pokrywy silnika
  • błotnik prawy i lewy
  • lusterko boczne prawe i lewe
  • chłodnica i płyn chłodzący
  • zderzak przedni
  • naprawa blacharska m. in. słupka, podszybia i pasa przedniego.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmad Quraishi
Ahmad Quraishi
30 dni temu

Maro KOchaniutki , POmyslec ze w Monahium na laweczce to mogles byc ty i twoje 'ubogacenie’ i goscina;) no coz, jeszcze sie 'odkujesz’ PO relokacji i PO wyborach Jus niedlugo 3.5 tysiaca inzynierow, lekarzy, prawnikow z raichu wroci do Polszy, kraju gdzie wkroczyli na teren Unii. zgodnie z umowa o readmisji. A my na Bialorusi wciaz czekamy i puszbeki nam robia.piscielce Jak przybedziemy to takie rozrywki z tysiaca i jednej nocy na przasnyskich laweczkach tez sie prawdoPOdobnie wydarza.KOchani Nikt nie bedzie POkrzywdzony. wszyscy bedziecie zadowoleni.skoro bedziecie nas utrzymywac, macie prawa do darmowej rozrywki i ubogacenia. KOza w azjii to zamierzchla… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
30 dni temu
Reply to  Ahmad Quraishi

Idiota. Ale przynajmniej konsekwentny.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
30 dni temu

Ktoś naprawdę to kupi???

Wojti
Wojti
30 dni temu

Najak

Mietek
Mietek
29 dni temu

przypomniał mi się kawał. Przychodzi żyd do redaktora gazety i chce wydrukować ogłoszenie. Pisz Pan „Dnia 10 maja zmarła Gouda Bronsztejn, kochana żona i matka. Stypa o 18 w domu rodzinnym. Pograżony w smutku mąż i dzieci. ” jest dobrze ma Pan jeszcze 12 znaków do dodania. 12? To pisz Pan: „Sprzedam Opla”.

Beka
Beka
29 dni temu
Reply to  Mietek

„Sprzedam Opla” ma 13 znakow.

Mietek
Mietek
29 dni temu

przypomniał mi się kawał. Przychodzi żyd do redaktora gazety i chce wydrukować ogłoszenie. Pisz Pan „Dnia 10 maja zmarła Gouda Bronsztejn, kochana żona i matka. Stypa o 18 w domu rodzinnym. Pogrążony w smutku mąż i dzieci. ” jest dobrze, ma Pan jeszcze 12 znaków do dodania. jeszcze 12? To pisz Pan: „Sprzedam Opla”.