Pułkownik Bogusław Postek, dowódca 2. ORel ze złotą odznaką PZPN i z „Sercem Legionu”

Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu – płk dypl. Bogusław Postek zapamięta miniony weekend na długo. W dniach 10 – 11 czerwca otrzymał trzy odznaczenia.

 

Podczas piątkowego walnego zebrania delegatów mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na mocy Uchwały Zarządu PZPN dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego, płk dypl. Bogusław Postek wyróżniony został złotą odznaką honorową Polskiego Związku Piłki Nożnej.

„Również tego samego dnia w ramach obchodzonego Światowego Dnia Krwiodawcy płk Postek w dowód uznania odznaczony został przez Klub Honorowych Dawców Krwi Legion „Sercem Legionu” w IV stopniu” – czytamy.

Przypomnijmy, że kolejnego dnia podczas uroczystości nadania Sztandaru Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. mazowieckiego dowódca przasnyskiej jednostki został również odznaczony Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa.

 

Gratulujemy.

 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Romek
Romek
12 dni temu

„Miś” wiecznie żywy.

GRanek
GRanek
12 dni temu

No gwiazda nasza kochana!! Może na burmistrza miasta się Pan Dowódca kreuje? Katastrofa wisi w powietrzu.

Mirek
Mirek
11 dni temu

Przynajmniej takich wałków w MKSie nie było jak teraz, że prezes niby szkoli 3 drużyny i kasuje po 1000 za każdą. Poprzedni latał za sponsorami, a obecny zrobił sobie sponsora z burmistrza.

Adam
Adam
11 dni temu
Reply to  Mirek

Zero wiedzy, jak taki minister 0.

click
click
11 dni temu

Zaczyna się lansować jak były burmistrz, tak myślę, co on wielkiego zrobił dla pożarnictwa? Z tego co pamiętam to podwładnych zawsze olewał, to pewnie o to chodzi.

OGRanek
OGRanek
11 dni temu
Reply to  click

No i niczego nie podpalił, to ważne.

Janek
Janek
11 dni temu

A za wyszczepianie podwładnych preparatem dla niepoznaki zwanym szczepionką dostał jakieś odznaczenie, przecież to dla dobra żołnierzy